999 rezultate për

instaluara

Gruaja zgjohet e tmerruar pasi u kafshua nga gjarpri gjigant (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një piton kafshën në këmbë një pensioniste, ndërsa ajo po flinte. Zvarraniku kisht
Ja cili është problemi i Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 shfaq dhe problemin e parë në lidhje me memorien e tij. Sipas raportit nga Droid Life, softueri i para