E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
999 rezultate për

instaluar

Rakipi: Në Shqipëri është instaluar diktatura, Rama mund ta mbyllë emisionin tim vetëm kur të mos jem më në këtë botë (VIDEO) Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar studion e lajmeve nw RTV Ora për të folur rreth mbylljes së emisionit “Të Paekspoz
Çifti gjen dhomë prej rrjetit të njohur online, por më pas përballen me një surprizë shumë të keqe AirBnB është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë shumë dhe nuk duan të shpenzojnë në hotele. Përmes një aplikacioni,
Goli i 3-të i City ishte i parregullt, VAR nuk ishte instaluar Manchester City fitoi me përmbysje ndaj Swansea me rezultatin 3-2 në përballjen e vlefshme për FA Cup, duke u kualifikua
Gruaja zgjohet e tmerruar pasi u kafshua nga gjarpri gjigant (VIDEO) Ky është momenti i tmerrshëm kur një piton kafshën në këmbë një pensioniste, ndërsa ajo po flinte. Zvarraniku kisht
Çifti gjen dhomë prej rrjetit të njohur online, por më pas përballen me një surprizë shumë të keqe AirBnB është zgjidhja më e mirë për ata që udhëtojnë shumë dhe nuk duan të shpenzojnë në hotele. Përmes një aplikacioni,
Ministri jep detaje për pajisjen që përgjonte prokurorinë Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski para mediave tha se do të hetohen detajet dhe do të verifikohet qëllimi
Semaforë specialë për Ditën e të Dashuruarve (Video) Dita e të dashuruarve është bërë shumë emocionuese në Pingtung të Tajvanit. Dhjetra semaforë romantik janë instaluar
Kap vajzën duke instaluar SnapChat, babai e rreh brutalisht dhe e lë pa qime në kokë (VIDEO) Kjo është videoja e ngarkuar nga një 33-vjeçar teksa dhunon vajzën e tij pasi e ka zënë duke shkarkuar aplikacionin Snap
"Elbasan Arena" sëbashku me Young Boy-sat, mirëpret dhe risinë e teknologjisë (FOTO LAJM) Kualifikimi i Skënderbeut në fazën në grupe të Ligës së Europës ka ndihmuar futbollin shqiptar edhe në zhvillimin e tekn
Nitaj i kundërpërgjigjet Mustafës: Edhe humbja ka dinjitet! Bashkëpartiaku i Ramush Haradinajt, Muharrem Nitaj i është kundërpërgjigjur kryeministrit në detyrë Isa Mustafa, pasi ky
Semaforë në tokë për të ata që ecin me telefon në dorë Semaforë tokësorë janë instaluar në një udhëkryq këmbësorësh në një qytet në Holandë, për të ndihmuar përdoruesit e “sma
Kjo dysheme mund të rezervojë energjinë e hapave Si do të ishte nëse dyshemeja në të cilën ecni të monitoronte çdo hap tuajin? Një kompani po punon mbi pllakat e quaj
Sot afati i fundit për të instaluar Windows 10 falas Nesër mbaron afati kur Windows 10 mund të shkarkohet falas. Më pas, përditësimi nga sistemi që keni do të kushtojë e pak
Lajm bombë i prokurorisë, ja mashtrimi më i ri Tentativa më e fundit e mashtrimit që qarkullon në adresat e postës elektronike të italianëve përfshin Prokurorinë e Ita
Ja cili është problemi i Galaxy S7 Samsung Galaxy S7 shfaq dhe problemin e parë në lidhje me memorien e tij. Sipas raportit nga Droid Life, softueri i para
"Gruevski ka instaluar një fashizëm banal në Maqedoni" Mirosllav Grcev është i mendimit se, kryeministri Nikolla Gruevski ka instaluar në vend një fashizëm banal, i cili i tej
1500 aplikacione të iOS të pasigurta Rreth 1500 aplikacione të sistemit operativ iOS të Apple, janë të pasigurta dhe hakerat e kanë të lehtë që përmes këtyre
Bilalli: Gruevski ka instaluar sistem gati diktatorial Analisti politik Mersel Bilalli ka komentuar rastin e djeshëm të ndërhyrjes së Gruevskit në konferencën e profesorëve, d
Limaj: Në Prizren është instaluar diktaturë Fatmir Limaj është shprehur se në Prizren është instaluar një qeverisje diktatoriale. “Për këtë arsye duhen angazhime
Mustafa: Qeveria e Thaçit ka instaluar praktika kriminale Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa reagon lidhur me deklaratën e diplomatit gjerman, Michael Brand i