999 rezultate për

instagrami

E njohim si super vajzën e Instagramit, por kjo foto e Lori Hoxhës na tremb (FOTO LAJM) Lori Hoxha vendosi të publikojë një foto ku shfaqet me një buzëqeshje engjëllore! Fashionista e njohur kishte pozuar
S'ka më "luftë" për pëlqime, "Instagram" merr vendimin e rëndësishëm Pas Kanadasë, prova mbërrin edhe në Itali. Instagrami atje nuk do të tregojë më numrin e pelqimeve sesa “like” ka marrë
Ylli i Instagramit tenton të shtojë ndjekësit, abuzon me kafshët (FOTO LAJM) Ka thuajse 6 milionë ndjekës në Instagram dhe me siguri quhet një influencuese. Po flasim për 20-vjeçaren, Kristen Hanch
Arbenita i ka hyrë kërkimeve në instagramin e Feros, kërcënon fanset (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në kryefjalën e showbiz-it shqiptar dhe gjithçka prej tyre përbën interes të madh
Ylli i "Instagramin" provokon mbi kalë, ndjekësit i kthehen keq (FOTO LAJM) Kristen Hancher është vetëm 20 vjecc por ka arritur të tërheqë vëmendjen e 5.8 milion ndjekësve në Instagram dhe 1 ilion
Formacioni më i mirë i Instagramit, dominon Reali (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandarë e jetës së futbollistëve të famshëm. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ë
Më të kujdesshëm, Instagrami merr masa për këto komente Instagram-i është kthyer në rrjetin social më të përdorur në të gjithë botën. Për shkak të numrit të lartë të përdoru
Vajza e ish-deputetes "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Dedës, Ada Deda është përfolur gjithmonë për fotot e saj ‘’të nxeht
Rina Balaj "skuq" Instagramin (FOTO LAJM) Rina Balaj momentalisht është një nga emrat më të komentuar në media. Së fundmi, në Hardturm të Cyrihut është mbajtur
Pushtoi finalen e Champions, bukuroshja i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM Kinsey Wolanski zuri vend pothuajse në të gjitha mediat e botës javë më parë, kur e pushtoi fushën e blertë të futbollit
Nga aktor humori në "romatik Instagrami" , Albano Bogdo ka rënë në dashuri (FOTO LJAM) Edhe aktorët e humorit bien në dashuri.Këtë na e vërtëton sot aktori i "Duplex" Albano Bogdo.Nëpërmjet një postimi në "I
Higuain i bën "naftën" Instagramit, lë dhe një mesazh në fund (FOTO LAJM) Gonzalo Higuain ka befasuar fansat e tij! Futbollisti argjentinas, që do të largohet nga Chelseat, ka vendosur të mby
Mijëra ndjekës, gjyshi më i famshëm i "Instagramit" (FOTO LAJM) Gjyshi japonez, 84 vjeçar është bërë me 90 mijë ndjekës. E gjithë kjo falë nipit të tij i cili ka realizuar disa foto të
Selena Gomez: Nuk e kam Instagramin në telefon, do më bënte me depresion (VIDEO) Selena Gomez ka miliona ndjekës në Instagram, por nuk e mban aplikacionin në telefonin e saj. Në një intervistë për
Rashel "bombardon" Instagramin me format e saj (FOTO LAJM) Nuk ka ndalur prej javësh tashmë. Rashel Kolaneci vazhdon të na lërë gojëhapur me postimet e saj super, super seksi.
Anastasia thyen çdo limit, "nxeh" Instagramin (FOTO & VIDEO) Anastasia Kvito po i prek limitet e rregullave të Instagramit. Kvito që konsiderohet verzioni rus i Kim Kardashian ka
Ish-i i Neymar “çmend” Instagramin (FOTO & VIDEO) Nëse gjërat për futbollistin Neymar nuk po shkojnë edhe aq mirë kohët e fundit, ku ylli brazilian po përballet për akuza
Fshinë fotot dhe njëri-tjetrin nga Instagrami, Fero publikon videon me Arbenitën (VIDEO) Kudo në mediat rozë qarkulloi lajmi se Fero dhe Arbenita kishin fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami. Madje modelja kisht
Tifozja çeke e Juves, "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Pasi mori famë në botën e garave me motorë, modelja çeke që jeton në Barcelonë, Eva Padlock, nuk ka shumë që është futur
"Mbretëresha e armëve" që po çmend Instagramin (FOTO LAJM) Orin Julie, 25 vjeç, është bërë e famshme dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale, falë pasionit për armët. Aj