999 rezultate për

instagram

Epoka virtuale: Cristiano Ronaldo fiton më shumë nga Instagram sesa nga Juventus (FOTO LAJM) E kush do ta mendonte se puna e tij “full time” do të ishte më pak e paguar sesa sponsorizimet. Në epokën e rrjeteve
Pasi pranoi lidhjen, Morena zbulon bisedat në orët e vona me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Kur të gjithë po flisnin nëse Morena Taraku është apo jo në një lidhje dhe në rrjet nisën të qarkullojnë disa biseda të
Edhe Instagrami juaj është "pushtuar" nga fotot e zeza të VIP-ave? Mësoje ç'po ndodh (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë keni parë sot foto të zeza në Instagram nga personazhe të njohur me miliona ndjekës dhe me influencë
"Bekuar qofsh", nis ndërtimi i shtëpisë së financuar nga Bebe Rexha në Bubq (VIDEO) Pas tërmetit të datës 26 nëntor, këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha vizitoi fshatin e Bubqit në të ci
Sfidat për një foto perfekte në Instagram (FOTO LAJM) Një modele ka publikuar fotografi qesharake të cilat ofrojnë një pamje të prapaskenave të nevojshme për realizimin e fot
Keisi dhe Stresi janë ndarë sërish, bukuroshja tregon hapur arsyen (FOTO LAJM) Një ndër marrëdhëniet më të komentuara në shoëbiz është padyshim ajo e Stresit dhe Keisit, e cila gjithmonë ka patur ulj
Përplas Ferrarin 250 mijë euro me autobusin, shpëton për mrekulli reperi i njohur (FOTO LAJM) Reperi Swarmz ka përplasur makinën e tij ‘Ferrari’ me autobusin dy-katësh në qendër të Londrës. Fotot nga aksidenti u
Iker Casillas surprizon gazetarin shqiptar, i riposton në 'Instagram' videon e djalit (FOTO & VIDEO) Ish-portieri legjendar i Real Madrid dhe i Spanjës Iker Casillas ka surprizuar gazetarin shqiptar, Glendi Tafaj. Tafaj k
Ndjekësit "kryqëzojnë" Aulona Mustën: Gjykoje të tjerët, tani shkon në plazh (FOTO LAJM) Moderatorja Aulona Musta pati një pérplasje virtuale me Arbana Osmanin, ndonëse nuk përmendën asnjëherë emrat e njëra-tj
Sfida Instagram-Realitet, çfarë fshihet pas fotove me mijëra "like" (FOTO LAJM) Sipas (RSPH) Shoqërisë Mbretërore për Shëndetin Publik, Instagrami është rrjeti social më i dëmshëm për shëndetin mendor
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
Në Instagramin e Oriolës po bëhet nami, modelja zgjohet me mijëra ndjekës më shumë (FOTO LAJM) Oriola Marashi është një ndër modelet më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjete sociale. Para pak kohësh ajo konfirm
Njihuni me shefin 1-vjeçar që ka plot 1 milion ndjekës në Instagram (VIDEO) Chef-i më i vogël i kuzhinës është vetëm 1-vjeç, por deri tani numëron 1 milion ndjekës në Instagram! Bebushi i quajtur
Foto super të "nxehta", vajza e futbollistit legjendar shpërthen në Instagram (FOTO LAJM) Bianka, vajza e ish-futbollist të famshëm anglez Pol Gaskonj, tashmë ka filluar të mendojë për pushimet verore. Bukur
Stjuardesa më e bukur e Emirates mbush plot Instagramin (FOTO LAJM) Foto poshtë palmave, pranë ujëvarave dhe duke parë perëndimin e diellit nëpër vende ekzotike. Me imazhe të tilla ësht
E dashura e Sanchez i vë "zjarrin" Instagramit (FOTO LAJM) Ndonëse deri tani asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar, mediat rozë janë të bindur për romancën mes sulmuesit kilen të Int
Një yll si Eva Murati, moderatorja pozon me bikini nga ballkoni i shtëpisë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Eva Murati, po pret me padurim hapjen e plazheve. Bukuroshja që drejton emisionin e dedikuar “Ch
Sfidon vajzat e reja, 70-vjeçarja që po bën xhiron e rrjetit zbulon sekretin (FOTO LAJM) Vitet kalojnë por Vera Wang nuk ka ndërmend të plaket, ajo duket si një 20-vjeçare kur në të vërtetë është 70 vjeç. “
U nda nga Gabigol, motra e Neymar "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Historia e dashurisë mes sulmuesit të Flamengos Gabriel Barbosa i njohur nga të gjithë si Gabigol dhe motrës së Neymar R
Nga Cakaj te Spiropali, ministrat shqiptarë më pak të ndjekur në Instagram (FOTO LAJM) Të gjithë ministrat dhe ministret e qeverisë Rama, janë aktivë në rrjete sociale ku gjithësecili poston foto apo video t