999 rezultate për

inspektimet

IP tregon sa gjoba ka vënë ndaj pronarëve që shfrytëzojnë punëtorët Gjatë periudhës janar-shtator 2017, Inspektorati i Punës ka kryer mijëra inspektime në vende të punës ku ka gjetur disa
Tragjedia në "Kosova A", s'janë zbuluar shkaqet! Tragjedia që iu mori jetën 2 personave dhe plagosi 14 të tjerë në një shpërthim në repartin e Elektrolizës në "Kosova A"
Vetëvrasja e 57-vjeçarit, SHKB nis inspektimet Shërbimi i Kontrollit të Brendshem dhe Avokati i Popullit kanë nisur sot inspektimet përkatëse në lidhje me vetëvrasjen
Diskutimi i projektligjit për Inspektimet, opozita braktis mbledhjen Opozita ka braktisur sot mbledhjen e Komisionit të Ligjeve, gjatë kohës që po diskutohej nen për nen projektligji për In
Jeta në Mars, NASA nis "inspektimet" (FOTO-LAJM) Për herë të parë roboti i NASA-s Curiosity ka bërë një shpim në planetin Mars për për të marrë kampionë për analiza. Plu
Ligji për inspektimet, opozita braksit mbledhjen Ndryshimet në ligjin për Inspektimet është shoqëruar me debate në komisionin e Ligjeve ndërsa opozita ka braktisur edhe
Abuzimi me çmimet, bashkia vijon inspektimet në tregjet e kryeqytetit Task-Forca e Bashkisë së Tiranës ka vijuar edhe sot inspektimet në tregjet e kryeqytetit, për t’i prerë rrugën abuzimit
Peniani nuk lejon inspektimet e IAEA Koreja e Veriut ka kthyer mendje për pranimin e inspektorëve të Agjencisë NDërkombëtare për Energjinë Bërthamore për të
ANEB i pakënaqur me inspektimet në Iran Agjencia Ndërkombëtare për Energji Bërthamore ka deklaruar se ekipet e ekspertëve të cilët vizituan Iranin gjatë këtyre
Vazhdojnë inspektimet e bashkisë, Panariti: Masa ndaj abuzuesve Inspektimi i tregjeve të qytetit të Tiranës nuk është ndalur edhe ditën e martë nga punonjësit e bashkisë. Në një pronoc