999 rezultate për

insiston

Hysaj drejt transferimit te gjiganti francez Elseid Hysaj pritet të largohet nga Napoli në fund të këtij edicioni. Mbrojtësi shqiptar është futur në vitin e fundi
Hooper insiston në lirimin e Thaçit: S’mund të krahasohet me Karagjiqin David Hooper, avokat i ish-presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, i ka paraqitur në Gjykatën Speciale të hënën përgjigjet
Interi insiston për "Coutinhon" e ri, gjysma e syve të Evropës është drejtuar nga ai Është 19 vjeç dhe ka shumë talent e personalitet. Gjysma e syve të Evropës është drejtuar te Marcos Paulo. Edhe të Inter
Barcelona insiston për Shkodran Mustafin Një shqiptar në radarët e Barcelonës, është ky lajmi i bujshëm që publikon gazeta katalanase "El Mundo Deportivo". B
Conte insiston: I kam dhënë shumë mundësi Eriksenit Trajneri i Interit, Antonio Conte insiston se i ka dhënë shumë mundësi mesfushorit Christian Eriksen. "Neurazurët" do
Arsenal nuk heq dorë, insiston për huazimin e Coutinhos Arsenal nuk e kanë ndërmend të dorëzohen në garën e tyre për Philippe Coutinho. Ylli brazilian këtë verë është rikthy
Lazio insiston për Muriqin, ja sa kërkon Fenerbahçe Vedat Muriqi mund të mbetet te Fenerbahçe edhe në sezonin e ri, ndonëse për transferimin e tij po insiston Lazio. Kët
Interi insiston për Kumbullën, gati oferta e re nter vazhdon të kërkojnë transferimin e mbrojtësit shqiptar të Hellas Verona, Marash Kumbulla. Sipas TuttoSport, Inte
Interi insiston për Kumbullën, kjo është oferta e fundit Interi hidhet me prepotencë në sulm për mbrojtësit e Kombëtares Shqiptarë, Marash Kumbulla, i cili ka shkëlqyer gjatë
Juventusi insiston për Aouar, Lyoni fikson çmimin "Luftë" e ashpër në merkato mes Juventusit, Manchester City e Paris Saint Germain përsa i takon kartonit të talentit të
Neymari insiston të rikthehet te Barcelona Neymar do të tentojë të shtyjë drejt një rikthimi te Barcelona këtë verë, shkruan “OK Diario”. Ylli i Paris Saint-Ger
Manchester United insiston për transferimin e yllit të ri anglez Manchester United vazhdon të insistojë për transferimin e yllit të ri anglez Jack Gralish. Mesfushori anglez ka shkël
Kurti insiston: Grenell e ka më të rëndësishme kohën e marrëveshjes sesa përmbajtjen e saj Kryeministri i Kosovës Albin Kurti insiston që Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka bërë marrëveshje sekrete me President
Juventusi insiston për Zaniolon, i gatshëm të sakrifikojë Bernardeschin Kriza e madhe që ka shkaktuar COVID-19 në futboll, ka bërë që skuadrat të shohin shkëmbimin e lojtarëve si mundësi të re
Verrati insiston se nuk është te PSG-ja para, ndryshe do ishte në Kinë Mesfushori italian i PSG-së, Marco Verrati ka insistuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij nuk janë te klubi parisien për pë
Juventusi insiston për transferimin e Gabriel Jesus, ofron një sulmues dhe 50 milionë euro për brazilianin Juventusi synon transferimin e Gabriel Jesusit nga Manchester City gjatë afatit kalimtar veror. Zonja e Vjetër pritet
Sevilla insiston për Shaqirin, por kërkon ulje të çmimit Sevilla është e interesuar ta transferojë Xherdan Shaqirin nga Liverpooli këtë verë, mirëpo gazeta spanjolle Sport rapor
TOKIO 2020/ Japonia insiston se do të zhvillohen, atletët fillojnë bojkotin Lojërat Olimpike 2020, të planifkuara të mbahen në Tokio, duket se nuk do të shkojnë sipas planit. Pandemia Covid19 k
Reali insiston, PSG i afron pagë stratosferike Mbappes PSG-ja për asnjë arsye nuk dëshiron që Kylian Mbappe të largohet drejt Realit të Madridit. Parisienët i ofrojnë një pagë
Barcelona insiston për William Jose, Sociedat i kthen përgjigje Ishte një nga alternativat më të mundshme për Barcelonën në këtë periudhë, por Real Sociedat nuk ka ndërmend të heqë dor