999 rezultate për

insigne

Shkëmbim i bujshëm Inter-Napoli Lëvizje të mëdha në aksin Milano-Napoli. Sipas asaj që shkruan sot "TuttoSport", por përgatitet një shkëmbim i bujshëm m
Napoli fiton "Kupën e Italisë" (VIDEO) Napoli është fitues i Coppa Italia për sezonin 2013/2014, pasi në finale e ka mposhtur Fiorentinan me rezultat 3-1. Nap
Napoli-Porto, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Ps humbjes një javë më parë në "O Dragao" përballë Portos Napoli do të kërkojë sot në mbrëmje përmbysjen e madhe për të
Nxehet Insigne, polemizon me tifozët (FOTO LAJM) Nuk është një periudhë aspak e mirë për Lorenzo Insignen. Fantazisti napolitan po kalon një sezon nën pritshmëritë e tij
Higuain: Ekip dhe trajner i madh, Insigne: Rradha e Milanit Protagonist absolut me golin, por dhe kartonin e kuq që me kundërsulmin e tij i mori portierit të Borussia Dortmund, Rom
Itali-Argjentinë, golazo i Insigne (VIDEO) Italia e humbi miqësoren e djeshme përballë në "Olimpico" Argjentinës. Skuadra e Alejandro Sabellas triumfoi 1-2 falë go
Napoli, hapet Pizzeria Insigne (FOTO LAJM) Talenti i Napolit dhe kombëtares italiane Lorenzo Insigne ka qënë i ftuar nderi në hapjen e një picerie në qytetin jugor
Fitojnë Napoli dhe Fiore, ndalet Roma (VIDEO) Një gol i Lorenzo Insigne në minutat shtesë i dha fitoren Napolit në përballjen kundër Cagliarit. Ndeshja, e cila nisi m
Talenti i Napolit "çmend" Bayernin (VIDEO) Sipas asaj që raporton portali sportive gjerman "4-4-2.com", Bayern Munchen po interesohet për talentin e Napolit, Loren
De Laurentiis: Titulli? Të gjithë e mendojnë në fillim "Titulli? Unë mendoj se kur starton kampionati të gjithë aspirojnë të bëjnë më të mirën e mundshme. Këtë vit kemi bërë v