999 rezultate për

insigne

Mediat italiane zbulojnë arsyen pse Insigne nuk u përfshi në formacion ndaj Suedisë Të gjithë e prisnin titullar në “San Siro”, por vendimin për të mos e hedhur në fushë Lorenzo Insignen, Ventura e kishte
Insigne: Dua t’i kërkoj falje të gjithë publikut italian, që i lamë jashtë botërorit Mesfushori i Napolit, Lorenzo Insigne është munduar të shuajë polemikat mbi lënien jashtë të tij në ndeshjen ndaj Suedis
Insigne flet për herë të parë pas eliminimit të Italisë dhe lënjes së tij në stol Lorenzo Insigne ka menduar të shuajë polemikat mbi lënien jashtë të tij, nga ana e trajnerit Ventura, në sfidën e djeshm
Insigne i jep avantazhin Napolit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Man City që në minutën e 21' Goli është shënuar nga Lorenzo Insigne pas në shtyll
Hysaj i derdh kafen pa qëllim Insignes, ndërsa italiani e ofendon (VIDEO) Elseid Hysaj dhe Lorenco Insinje kanë qënë pjesë e një skene humoristike që është duke bërë xhiron e internetit. Përp
Insigne bënë me "dhimbje kokke" Sarrin Lorenzo Insigne, ylli i Napolit, është në dyshim për ndeshjen me Interin, pas një dëmtimi që zhvilloi mbrëmë. Trajner
Shikon çfarë bëjnë lojtarët e Napolit ku mësojnë se Juventusi humbi përballë Lazios (VIDEO) Napoli fitoi mbrëmë kundër Romës në "Olimpico" me shifrat 0-1 me golin e Lorenzo Insignes. Kur mbaroi ndeshja dhe ku
Shqipëri – Itali, formacionet e mundshme Italia tashmë e ka siguruar play-offin për Kampionatin Botëror, por i duhet një fitore për të futur vetën në top vazot n
Inisgne: Doja të luaja me Messin Ylli italian i Napolit, Lorenzo Insigne e ka konfirmuar se gjiganti spanjoll, Barcelona e dëshironte atë këtë verë, teks
Insignes nuk i ecën dedikimi, nervozohet keq (VIDEO) Lorenzo Insigne shënoi golin e parë për Napolin përballë Feyenoordit dhe ai kishte një dedikim të veçantë për këtë gol.
Insigne: Të shikojmë ku gabuam Lorenzo Insigne ka thënë se Napoli duhet që t’I analizojë gabimet në humbjen prej Shakhtar Donetskut. Napoli e ka nisur
Insigne i shkel syrin Barçës: E kanë ëndërr të gjithë Lorenzo Insigne ka qene i lidhur me nje kalim tek Barcelona, por ai është i fokusuar tek Napoli. Insigne shënoi goli
Barcelona ofertë për Insignen, Liverpooli: Prit se ndoshta më duhet mua Barcelonës i është refuzuar oferta prej 55 milionë paund (60 milion euro) për Lorenzo Insigne, nga Napoli. Liverpool
Chelsea insiston për Insigne, rrogë faraonike Antonio Conte duket i dorëzuar nga presioni i Realit të Madridit për Eden Hazard. Madrilenët po insistojnë fshehtazi
Chelsea shënjestron Insigne në rast largimi të Hazard Chelsea ka filluar të përgatitet për merkaton e cila ka filluar fuqishëm në çdo kampionat. Real Madrid, Bayern Munich
Hysaj: I lumtur që ndala Insignen, napolitanët s'do më lodhin kokën Mbrojtësi i djathtë i kombëtares, Elseid Hysaj, në deklaratën e dhënë pas ndeshjes u shpreh i lumtur në aspektin persona
Hysaj: Duam fitoren me Italinë, ja çfarë i thash Insigne-s para ndeshjes Elseid Hysaj është shumë entuziast në prag të ndeshjes ndaj Italisë. Mbrojtësi shqiptar që luan te Napoli foli për media
Çmenduri në Napoli, i drejtojnë pistoletën dhe plaçkitin Insigne-n Nuk kanë fund endurit në Napolit. Vetëm 48 ore para ndeshjes Fiorentina-Napoli, sulmohet dhe plaçkitet lojtari Lorenzo I
Napoli fluturon në krye me Insigne-Higuain (VIDEO) Napoli nuk ka ndërmend të ndalet në Serinë A. Skuadra e Sarrit ka vuajtur vetëm për të gjetur golin e avantazhit, i cili
Conte nuk fal, lë jashtë liste Berardin dhe Insigne-n Nuk ka përjashtime për ligjin e ashpër të Antonio Contes. Këtë radhë e pësojnë dy talentët e momentit të futbollit ital