999 rezultate për

insigne

I kërkojnë gruan për filma por*o, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin (VIDEO) Ylli i Napolit Lorenzo Insigne ka rënë pre e një Kamera të fshehtë, teksa bashkëshortja e tij Jenny e ka tensionuar jas
Liverpool ofron 70 milionë për Insigne, De Laurentis kërkon më shumë Tabloidi prestigjoz angelz "Daily Mail" njofon se Liverpooli ka ofruar 70 milion euro për yllin e skuadrës Lorenzo Inis
Goditje e dyfishtë për Napolin, Gjykata Sportive dënon Koulibalyn dhe Insignen Napoli ka marrë një tjetër goditje pas humbjes së djeshme ndaj Interit me rezultatin 1-0. Gjykata Sportive vendosi të pe
Çmendet Liverpooli ofron 100 milion euro për yllin e Napolit Një lajmb bombastik vjen nga Anglia teksa Liverpooli ka ofruar plot 100 milion euro për të afruar në Anfiel Road Lornez
Formacionet zyrtare: Napoli - PSG Napoli dhe PSG do të luajnë sonte në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Skuadra e Ancelottit
Insigne i papërmbajtshëm, tjetër gol kundër Torinos (VIDEO) Napoli po bënë një paraqitje të mrekullueshme kundër Torinës, ndehsje kjo e vlefshme per Serie A. Edhe pse kanë pësu
Torino-Napoli, ky është rezultati i pjesës së parë (VIDEO) Napoli po bënë një paraqitje mjaftë të mirë kundër Torinos. Skuadra Ancelottit po fiton me rezultat 0-2, ku golat ja
Tavecchio: Lojtarët e Juventusit nuk donin të luanin me Insignen Ish presidenti i FIGC, Carlo Tavecchio ka thënë sot se lojtarët e Juventusit ia ndaluan Lorenzo Insignes paraqitjen me I
Ancelotti sfidon Insigne, por ai i tregon se ç'di të bëj (VIDEO) Në faqen e Napoli-t në Instagram është publikuar një video ku sulmuesi i “axurrëve”, Insgine, sfidohet të godasë travers
Formacionet zyrtare: Itali - Holand Italia dhe Holanda do të luajnë sonte miqësoren e luksit që do të zhvillohet në stadiumin e Juventusit, "Allianz Stadium
Insigne ironizon keq me Juventusin kur tha se ndeshja me Napolin është si finale Napoli pas fitores me Juventusit me rezultat 0-1 në Serie A, ka ringjallur dhe një herë tjetër emocionet e Serisë A.
Nuk është hera e parë, ja përse Insignes i vjen pranë gjithmonë më shtatlarti? Lorenzo Insigne dikur mendonte seriozisht të linte futbollin pasi vazhdimit i ishte thënë se është shumë i vogël për t’u
Hysaj tallet sërish me Insignen, këtë herë e quan "xhuxh" (FOTO LAJM) Miqësia mes Elseid Hsyajt dhe Lorenco Insinjes është e njohur në Itali. Qoftë edhe për mediat, apo opinionin sportiv rre
Shënohen dy gola të shpejtë në ndeshjen Napoli - Roma (VIDEO) Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen që po luhet në "San Paolo" mes Napolit dhe Romës. Të parët që shënonin i
Super ndeshja Napoli - Roma, formacionet zyrtare Napoli do të luajë sonte ndaj Romës së Di Francescos, për ndeshjen e vlefshme të javës 27-të në Seria A. Të kaltrit e
Insigne krenar për fitoren: Kampionati është në dorën tonë Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, është i lumtur me fitoren e ekipit 0-5 kundër Calgiarit dhe pas ndeshjes ai motivon
Napoli shënon edhe golin e dytë ndaj Leipzigut (VIDEO) Napoli ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena". Autori i golit është anësori italian, Lorenz
Lorenzo Insigne nuk grumbullohet me Napolin për sfidën kundër Feynordit Lorenzo Insigne është lënë jashtë ndeshjen e rëndësishme të Napolit për në Ligën e Kampionëve me Feyenoord, pasi ai pëso
Insigne bënë tatuazh në trupin e tij (FOTO LAJM) Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne ka bërë një tatuazh gjigantë në shpinën e tij. Insigne ka vizatuar në tatuazhin e tij
Napoli kalon në epërsi kundër Milanit (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh kundër Milanit në "San Paolo" Goli është shënuar nga Lorenzo Insigne që ka marrë një to