999 rezultate për

insigne

Insigne ia del të rikuperohet në kohë, pritet të jetë startues kundër Barcelonës Lorenzo Insigne me shumë gjasë do të jetë startues kundër Barcelonës. Ditëve të fundit, Lorenzo Insigne ka qenë në qe
Insigne, pikëpyetja e madhe në ndeshjen Barcelona - Napoli Para ndeshjes Barcelona – Napoli, e gjithë vëmendja është te Lorenzo Insigne. Kapiteni i Napoli, Lorenzo Insigne, ka
Formacionet zyrtare, Napoli-Milan Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Napolit dhe Milanit. Napoli është në kuotën e 51 pikëve në pozitë
Insigne ndan zyrtarisht rrugët me agjentin Raiola Insigne u bë klient i Raiola në 2018, por dyshja nuk kishin pajtime mbi atë se ku gjendej e ardhmja e tij. Ai tani ës
Bashkëshortja suprizon Insignen, i blen veturë 200 mijë euro për ditëlindje (FOTO LAJM) Gruaja e Lorenzo Insignes , Jenny Darone ka befasuar bashkëshortin e saj për ditëlindjen e 29-të. Ajo i ka blerë asaj
Insigne largohet nga Raiola, gati rinovimi me Napolin! Lorenzo Insigne divorcohet nga agjenti me famë botërore Mino Raiola dhe njëkohësisht përgatit rinovimin e tij me Napolin
Lojtari i njohur i jep fund bashkëpunimit me Raiolan Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne dhe agjenti i njohur i lojtarëve, Mino Raiola, duket se kanë arritur në një pikë ku nuk
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës, Napoli-Barcelona Në San Paolo Napoli dhe Barcelona zhvillojnë përballjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampioneve. Gennaro Gattu
Insigne foli për sfidën me Barcelonën, Hysaj dhe Mario Rui e ngacmojnë në Instagram (FOTO LAJM) Elseid Hysaj dhe shoku i skuadrës së Napolit, Mario Rui, kanë ngacmuar kapitenin e tyre, Lorenzo Insigne, në prag të sup
Insigne ka rigjetur formën me Gattuson, gati rinovimi i kontratës Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insinge pas një periudhe krize ka arritur të rigjejë formën e tij më të mirë. Dora e Gatt
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Napoli-Juve, Sarri befason me skemën Në San Paolo zhvillohet supersfida Napoli-Juve. Sarri ka befasuar me formacionin duke treguar dhëmbët ish-skuadrës së
E papritur, kapiteni i Napolit i ofrohet Interit Sipas Sportitalia, Mino Raiola, agjent jo vetëm i Lorenzo Insigne, por për shumë lojtarë në futbollin botëror, besohet s
Napoli në avantazh, Insigne ndëshkon Strakoshën (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Napolit në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Vetëm 120 sekonda i m
Insigne i kërkon falje vogëlushit që qante në stadium: Do të kthehesh të buzëqeshësh me ne (VIDEO) Pamjet e vogëlushit Mario që qante në stadium gjatë humbjes së fundit të Napolit në shtëpi përballë Fiorentinës kanë bër
Plas keq te Napoli: Ancelotti grumbullon skuadrën, Insigne nuk bindet Kaosi mbretëron te Napoli! U duk sikur gjithçka ishte zgjidhur me gjobat e presidentit De Laurentis (25% për muajin teto
Insigne qetëson tifozët e Napolit pasi zgjodhi Raiolën si menaxher Lorenzo Insigne ka sqaruar menjëherë tifozët e Napolit me një deklaratë të tijën ku shpjegon zgjedhjen se përse i është
Napoli shkatërron Liverpoolin në miqësore, Hysaj e nis nga stoli (VIDEO) Napoli fitoi me rezultatin e pastër 3-0 miqësoren e sotme përballë Liverpoolit, të zhvilluar në Edinburg të Skocisë.
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
Insigne: Sarri te Juve? Do të ishte një tradhëti Maurizo Sarri është përfolur ditët e fundit si favorit për stolin e Juventusit. Në lidhje me këtë lëvizjë të munshmë ka
De Laurentis: Merita e Ronaldos, Allegri ska bërë asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka dhënë një intervistë për "Corriere Dello Sport", ku ka folur në lidhje me