999 rezultate për

inkurajuese

“Zemërthyer, por krenarë”, në Angli "tre luanët" cilësohen si heronj Për Kombëtaren angleze mbrëmja e djeshme është kthyer në nëj "makth" pasi ata u eliminuan nga Botërori prej Kroacisë.
Në Shkup dhe Sofje japin deklarata inkurajuese për eurointegrimet Presidentët e Maqedonisë dhe të Bullgarisë, Gjorge Ivanov dhe Rumen Radev, i cili është për vizitë në Maqedoni, do të in
Vucic gëzohet që së shpejti Serbia do të bëhet pjesë e BE-së Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, njoftoi të enjten se do të udhëtojë në Rusi në mes të dhjetorit, ku do të takohet me
Mogherini: Kemi parë zhvillime inkurajuese në Mitrovicë Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politkë të jashtme dhe siguri, Federica Mogherini, ka thënë se në Mitrovi
Ekonomia, Rama në Facebook: Të dhënat e BSH tejet inkurajuese Inkurajuese i ka cilësuar kryeministri i vendit Edi Rama të dhënat e raportit të Bankës së Shqipërisë për situatën ekono
Sinjale inkurajuese nga Schumacher Përmirësohet gjendja e Michael Schumacher. Pas lajmeve kontradiktore të ditëve të fundit se ish kampionit të Formula 1 i
Vizita e Westerwelle inkurajuese Vizita që do të bëj ministri Federal për punë të Jashtme, Guido Westerwelle në Kosovë dhe Serbi mund të jetë dhe konsid
Takimi me Berishën, Creighton: Reformat inkurajuese Kryeministri Sali Berisha gjatë një takimi me Ministren e Shtetit për Çështjet Evropiane të Irlandës znj Lucinda Creight
Maqedonia e ka derën të hapur në NATO Dera e NATO-s për Maqedoninë mbetet e hapur, ndonëse në Samitin në Çikago nuk mund të pritet më shumë se një mesazh inku