999 rezultate për

inkurajues

Leucemi akute, Donnarumma prek zemrat e të gjithëve me masazhin inkurajues për Mihajlovic Gianluigi Donnarumma ka një mesazh emocionues për trajnerin, Sinisa Mihajloviç, i cili u tërhoq nga futbolli për arsye s
Shpëtoi fëmijët nga një sulmi me thikë, shqiptari merr mesazh inkurajues nga Ibrahimovic Shqiptari nga Kosova, Fidan Bejta u shpall “Heroi i Vitit 2018 në Suedi. Ai i shpëtoi plot 20 fëmijë nga një sulm me thi
“Zemërthyer, por krenarë”, në Angli "tre luanët" cilësohen si heronj Për Kombëtaren angleze mbrëmja e djeshme është kthyer në nëj "makth" pasi ata u eliminuan nga Botërori prej Kroacisë.
Në Shkup dhe Sofje japin deklarata inkurajuese për eurointegrimet Presidentët e Maqedonisë dhe të Bullgarisë, Gjorge Ivanov dhe Rumen Radev, i cili është për vizitë në Maqedoni, do të in
Zidane mesazh inkurajues skuadrës: Do ngrihemi për dy trofetë e mbetur Zinedine Zidane mbeti shumë i zemëruar me humbjen e fundjavës ndaj Villarreal, por në shtëpi shkoi me senzacionin që gjë
Arbeloa u dërgon mesazh inkurajues lojtarëve madrilen Real Madridi u mposht sot në Bernabeu nga Villareali me rezultat 0-1 dhe kështu vazhdoi ecurinë negative të rezultateve
Real Madridi i dërgon mesazh inkurajues lojtarit të Sunderlandit Real Madridi vazhdon të tregojë madhështinë e tyre të madhe edhe nëpërmjet veprimeve tjera që nuk kanë të bëjë me lojën
Vucic gëzohet që së shpejti Serbia do të bëhet pjesë e BE-së Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, njoftoi të enjten se do të udhëtojë në Rusi në mes të dhjetorit, ku do të takohet me
I shpëtoi dy herë kancerit, tani i çon mesazh inkurajues Dani Carvajalit “Shpresoj që të shëroheni së shpejti, Dani Carvajal. Ju uroj shëndet të mirë dhe shumë forcë”. Kështu është shprehur në
Mogherini: Kemi parë zhvillime inkurajuese në Mitrovicë Përfaqësuesja e lartë e Bashkimit Evropian për politkë të jashtme dhe siguri, Federica Mogherini, ka thënë se në Mitrovi
Raporti i “Standard and Poor’s”, Ahmetaj: Sinjal inkurajues për ekoniminë e vendit Ministri i Financave, Arben Ahmetajnëpërmjet një statusi në Facebook ka komentuar raportin e agjensisë “Standard and Poo
Pse Izraeli nuk e njeh pavarësinë e Kosovës? Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç sot dhe nesër do ta takojë kryeministrin e Izraelit, Benjamin Netanyahun. Am
Rama: Progres raporti inkurajues, nuk dimë çfarë kërkon opozita Për kryeministrin Edi Rama, progres raporti mbetet inkurajues për Qeverinë. Në një konferencë të përbashkët për mediat m
Ligji antiduhan, Rama: Do ulim konsumin edhe përmes rritjes së akcizës Kryeministri Rama, me anë të postimit të radhës në Facebook paralajmëron rritjen më tej të akcizës së cigareve. Rama
Tahiri: I jashtëzakonshëm dhe inkurajues takimi me Atin e Shenjtë Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri zhvilloi sot një takim me Papa Françeskun. Pas takimit me Atin e Shenjtë,
Ekonomia, Rama në Facebook: Të dhënat e BSH tejet inkurajuese Inkurajuese i ka cilësuar kryeministri i vendit Edi Rama të dhënat e raportit të Bankës së Shqipërisë për situatën ekono
Sinjale inkurajuese nga Schumacher Përmirësohet gjendja e Michael Schumacher. Pas lajmeve kontradiktore të ditëve të fundit se ish kampionit të Formula 1 i
Balotelli, tweet inkurajues për Axurrët Për shkak të një dëmtimi në kofshën e majtë Mario Balotelli duhet të ndjekë pjesën e mbetur të Kupës së Konfederatave në
Vizita e Westerwelle inkurajuese Vizita që do të bëj ministri Federal për punë të Jashtme, Guido Westerwelle në Kosovë dhe Serbi mund të jetë dhe konsid
Hollandë-Itali, mesazhi i Sneijder Fantazisti i Galatasaray Wesley Sneijder do ta shohë ndeshjen e sotme miqësore Hollandë-Itali nga televizioni pasi nuk ë