999 rezultate për

inkuadrimit

Skuadër e re, Suarez i vjetër, Atletico shënon golin e 5 (VIDEO) Suarez ka arritur të gjejë golin e parë me Atleticon e Madridit që në ndeshjen debutuese. Uruguajani e nisi ndeshjen
Eliminohet Interi (VIDEO) Interi, ka vazhduar me formën e dobët duke e regjistruar humbjen e dytë në dy ndeshjet e fundit dhe të parat në vitin 20
Ivanov në ceremoninë e inkuadrimit të Kroacisë në BE Presidenti i Maqedonisë Gjorge Ivanov do të jetë për një vizitë dy ditore në Zagreb, pasi do të marrë pjesë në ceremonin