999 rezultate për

injorant

Gazetari: Gjirokastritët duhet të paguajnë çmendurinë e një injoranti "Gjirokastritët tashmë duhej të paguajnë çmendurinë e injorantit. Ky është shërbimi më i keq që një idiot (me kuptimin e
"Është injorant", Ish-mbrojtësi i Juventusin ofendon Ronaldon (FOTO LAJM) Ish-mbrojtësi i Juventusit dhe Torinos, Pasquale Bruno, ka kritikuar ashpër yllin portugez Cristiano Ronaldon gjatë tran
"CR7 nuk ka mësuar italisht, nuk respekton bashkëlojtarët dhe Italinë" Cristiano Ronaldo është quajtur “injorant”, nga Pasquale Bruno, dhe ish-mbrojtësi i Juventusit ka deklaruar se ylli port
Shpërthejnë akuzat midis analistit dhe Spartak Ngjelës: Injorant e sharlatan! Në studion e emisionit “Open”, po flitet mbi sulmin terrorist që ndodhi mbrëmjen e dy nëntorit në Vjenë. Gjatë bisedë
"Servil i Ramës!", aktori që u bë kryebashkiak sulmon qytetarin: Injorant! (FOTO LAJM) Erion Isai një ndër aktorët e humorit më të njohur në vend e braktisi profesionin e tij duke u angazhaur në politikë, ku
Sa para të paguan për të deklaruar se je me COVID-19? Këngëtarja shqiptare: O injorante! Këngëtarja shqiptare Adelina Thaci u prek pak kohë më parë nga COVID-19. Pa komplekse, ajo pranoi se ishte e prekur nga
Rozana Radi shpërthen ndaj njerëzve skeptikë: Injorantë, kam njerëz të infektuar! Kantautorja dhe moderatorja Rozana Radi ka reaguar ashpër në një postim në rrjetet sociale, duke iu drejtuar të gjithë a
"Komplet injorantë", vajza e Lasgush Poradecit kritikon provimin e maturës Të pakënaqur nga teza e provimit të Letërsisë, maturantët kanë dalë në protestë ditën e djeshme para ministrisë së Arsim
Sgarbi shpërthen ndaj gazetarit shqiptar: Bylisi është grek o injorant! Mos na çaj t*pet (VIDEO) "Byllisi ishte një qytet i Greqisë antike që ndodhej në Iliri..." Publicisti italian Vittorio Sgarbi, ka reaguar ashp
U dha lëpirëse ministrave të Ramës, përjashtohet me 10 ditë Ralf Gjoni Byroja e Kuvendit ka përjashtuar me 10 ditë nga seancat plenare deputetin Ralf Gjoni, për shkak se të enjten e kaluar, n
Shqipëria dhe Kosova me numrin më të lartë të të rinjve dembelë dhe "injorantë" në Europë Perspektiva për të rritur produktivitetin në trojet shqiptare është e pashpresë për arsye se Kosova dhe Shqipëria kanë n
Arian Çani sherr me aktorin Artan Imami: Injorant, qenke budalla! Në studion e OPEN në Top Channel po zhvillohet një debat i ashpër lidhur me Teatrin Kombëtar. Gazetari Arian Çani, dh
"Injorante, u bëre ti", Albërie Hadërgjonaj i kthehet ashpër Spiropalit pas deklaratës për artistët Spiropali në fjalën e saj ne Kuvend tha se Teatri Kombëtar i ri do të ngrihet më i bukur se kurrë teksa u shpreh se në v
"Injorante femër", Stresi reagon ashpër pas vendimit të ministres për të burgosurit (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj është tepër aktiv në rrjete sociale, ku herë pas here bën komente ndaj politikanëve dhe njërëzve m
Injorantë si ai nuk rreshtin, Berisha sulmon hapur Albin Kurtin Zafir Berisha nga Nisma Socialdemokrate e ka ofenduar Albin Kurtin, kreun e Vetëvendosjes, derisa ka folur për komandant
Rama nuk kursehet për ish-deputetin e PD: Ai veshgjati! Injoranti! Kryeministri Edi Rama nuk kurseu epitetet e shumta ndaj ish-deputetit të Partisë Demokratike në Elbasan, Aurel Bylybashi
Kryemadhit nuk i del inati me ambasadorët: Kokrrat e injorantëve, mos fusin hundët Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka sulmuar sërish ambasadorët nw emisionin "Repolitix". Ajo u kërkoi që të mos fusin
Pyesni Gent Cakën o injorantë! Gazetari tallet keq me Ramën Gazetari Andi Bejtja ka reaguar ashpër ndaj atij që qeveria e quajti "Samiti i Diasporës". Përmes një postimi në Fac
Ish-drejtuesi i Policisë: Balili thjesht një injorant nuk pati operacion të sofistikuar Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit Mit’hat Havari ka qenë i ftuar në studion e lajmeve në Fax News ku ka koment
Del dokumenti, Enver Hoxha ishte një injorant që ngeli katër herë në klasë (FOTO LAJM) Studiuesi Hasan Bello ka publikuar sëfundmi një dokument të rrallë, i cili lidhet me arsimimin e diktatorit Enver Hoxha