999 rezultate për

iniestan

Luks të kesh Iniestan në skuadër, Vissel Kobe "bum" fitimesh Efekti Andres Iniesta po ndihet jashtëzakonisht te Vissel Kobe, kjo jo vetëm përsa i përket rezultateve sportive në fush
Cannavaro tregon dashurinë për Iniestan: Të gjithë shikonin Messin, por vëmendja ime ishte te ai Ish-mbrojtësi italian, Fabio Cannavaro, e diskutoi dashurinë e tij për Andres Iniestan, duke thënë se loja e spanjollit
E mposhti 3-0, Torres ka një mesazh prekës për Iniestan Fernando Torres dhe Andres Iniesta janë pjesë e kampionatit japonez që pas sezonit që lamë pas. Së fundmi ato janë p
Messi një rekordmen i vërtetë, nesër mund të kaloj Iniestan me trofe Lionel Messi duket se është përsëri afër një rekordi të ri. Lojtari argjentinas do të ketë mundësinë që ditën e nesërme
Ky është lojtari që zëvendëson Iniestan dhe Neymar te Barcelona Ambasadori i Barcelonës dhe ish-lojtarii këtij ekipi, Luis Garcia beson se Philippe Coutinho mund të ketë ndikim të një
Xavi, lavdëron Iniestan: Shembull unik Në prag të lamtumirës së fundit me Barcelonën, për mesfushorin Iniesta, koomplimentat dhe falenderimit kanë qënë të shum
Koreografia madhëshote që Barcelona po përgatit për Iniestan (VIDEO) Në ndeshjen e fundit të La Ligas si lojtar i Barcelonës, Andres Iniesta do të marrë një përshëndetje sië e meriton para
Nuk është Kina destinacioni i ardhshëm për Iniestan, do luajë 3 sezone tek ky klub U mendua se Andres Iniesta do të luante në Kinë, por negociatat kanë dështuar.Legjenda e Barcelonës do të luajë për tre
Konfirmoi largimin nga Barcelona, lojtarët përqafojnë Iniestan (FOTO LAJM) Andres Iniesta dje njoftoi largimin nga Barcelona në përfundim të sezonit në një konferencë për shtyp të organizuar në q
Manchester City dhe Arsenali hidhen në sulm për Andres Iniestan Manchester City dhe Arsenal po tentojnë për të bindur Andres Iniesta për të kaluar në Premier League në vend që të trans
Pep Guardiola dëshiron ribashkimin me Iniestan Pep Guardiola kërkon sërish bashkimin me Andres Iniesta. Sipas mediave në Katalunjë, trajneri i Manchester City-it, po m
Kina çmendet për Iniestan, i ofron pagë faraonike Ylli spanjoll, Andres Iniesta wshtw shumjw i dwshwriruar nw Kinw dhe ka oferta të mëdha nga Superliga Kineze dhe po kons
Rakitic tallet rëndë me Iniestan Mesfushori kroat Ivan Rakitic ka bërë pak shaka me shokun e skuadrës së tij, Andres Iniesta në prag të sfidës me Real So
De Gea këshillon Van Gaalin: Bli Iniestan! Portieri i Manchester United i ka lejuar vetës që të këshillojë teknikun e tij të ardhshëm. Gjatë një interviste për tab
Moyes në sulm për Andres Iniestan Tabloidi britanik “Daily Mail” hedh bombën në ambjentin katalanas duke theksuar se Manchester United ka nisur ofensivën
"Betejë” në Manchester për Iniestan Cështja e rinovimit të Andres Iniestës është e destinuar të kthehet në një telenovelë me rrezikshmëri të lartë për "Futb
Mourinho, Perez thumbon Xavin dhe Iniestan Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ka dalë në krah të ish-trajnerit Jose Mourinho, duke iu përgjigjur dy mesfus
Hoennes: Dua Iniestan dhe Alban te Bayerni Prej disa sezonesh Bayern Munchen ka fituar statusin e një prej ekipevemë të frikshme në Europë. Arritja në finalen e Ch
Votova Iniestan por "Topin e Artë" e fiton Messi Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo vlerësohen si dy kandidatët kryesor për fitimin e çmimit "Topi i Artë 2012", megjithë
Luks të kesh Messin dhe Iniestan Tito Vilanova ngre në qiell Lionel Messin dhe Andres Iniestan. Trajneri i Barcelonës në konferëncën për shtyp në vigjile