999 rezultate për

iniesta

Iniesta: Nuk mund ta imagjinoj rikthimin e Neymarit te Barcelona Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se ai nuk mund ta imagjinojë kthimin e ish-bashkëlojtarit t
E akuzuan për racizëm, Iniesta kërkon publikisht falje Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, ka kërkuar falje pas publikimit të një fotografie ku ai dhe famil
Iniesta bëhet pjesë e stafit të Guardiolas? Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, ka thënë se ai nuk e di se çfarë do të ndodhë në të ardhmen kur i
Iniesta flet për situatën e Dembeles te Barcelona Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, është kthyer përsëri në qytetin spanjoll pas disa muajve me klubi
Iniesta rikthehet te Barcelona si vizitor, takohet me yjet e ekipit (FOTO LAJM) Andres Iniesta legjenda e Barcelonës, është rikthyer ne ekipin ku u bë i famshëm jo si lojtar këtë herë por si vizior sh
Eshtë vetëm 19 vjeç, si u mahnit Leo Messi nga Iniesta i ri (VIDEO) Fenomeni 19-vjeçar bëri debutimin e tij në nivel të lartë, teksa luajti si zëvendësues në fitoren e Barcelonës, në “Copa
Iniesta: Pas tripletës së vitit 2009 kam kaluar një periudhë të errët në jetën time Andres Iniesta ka pasur momentet e tij të errëta, sfida të vështira për të zhvilluar, e jo vetëm në fushën e lojës.
Iniesta zhvishet nudo për të dhënë intervistë (FOTO LAJM) Programi televiziv spanjoll “Planeta Kaleja” e ka hapur sezonin e ri me futbollistin spanjoll Andres Iniesta. Ish-lo
Iniesta: Do doja ta kisha Kanten në skuadër Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, ka lavdëruar mesfushorin francez të Chelseat, N’Golo Kanten, me t
“El Clasico” e fundit pa Messin dhe Ronaldon, kur Iniesta dhe Sneijder ishin me flokë “El Clasico” do të zhvillohet këtë të dielë në orën 16:15 minuta, por do të jetë një ndeshje jo si përballjet e mëparshm
Iniesta dëshiron të luaj kundër Barcelonës Pasi që Barcelona ka bërë të ditur se do të udhëtojë në Japoni verën e ardhshme si pjesë e turneut parasezonal, legjenda
Ky shqiptar është "Iniesta" i ri i Barcelonës Labinot Kabashi është talenti me origjinë shqiptare që po shkëlqen në akademinë e Barcelonës. 18-vjeçari është cilës
E mposhti 3-0, Torres ka një mesazh prekës për Iniestan Fernando Torres dhe Andres Iniesta janë pjesë e kampionatit japonez që pas sezonit që lamë pas. Së fundmi ato janë p
Torres shënon për herë të parë në Japoni, ndëshkon klubin e Iniestas Fernando Torres së fundmi aktivizohet në kampionatin japonez që pas largimit nga Atletico Madridi dhe tashmë ka realizua
Messi ndryshon rolin, nuk është më sulmues Lionel Messi ka gjasa që në sezonin e ri të La Ligas të mos luaj më në rolin e sulmuesit të krahut, por si mesfushorë-su
Iniesta nuk ndalet, shënon një tjetër supergol në Japoni (VIDEO) Andres Initesta është duke vazhduar me superparaqitje të tij në Vissel Cobe Ai ka shënuar mbrëmë edhe një supergol për
Formacioni më i mirë i La Ligas, kush e zë vendin e Iniestas dhe Xavit? La Liga vazhdon të jetë kampionati më i fortë në botë, ku klubet e kësaj lige po dominojnë futbollin. Duke analizuar
Pas Iniestas dhe Pique, një tjetër ‘senator’ largohet nga Spanja David Silva është pensionuar nga Kombëtarja e Spanjës. Mesfushori i Manchester Cityt, përmes një letre të hapur ka bërë
Trajneri i Barcelonës flet për zëvendësimin e Iniestas Barcelona ka qenë një nga skuadrat më aktive të kësaj merkatoje duke nënshkruar me Malcom, Arthur, Clement Lenglet dhe A
Messi një rekordmen i vërtetë, nesër mund të kaloj Iniestan me trofe Lionel Messi duket se është përsëri afër një rekordi të ri. Lojtari argjentinas do të ketë mundësinë që ditën e nesërme