999 rezultate për

iniesta

Iniesta operohet me sukses, pritet të mungojë të paktën 4 muaj Legjenda e Barcelonës, Andres Iniesta është operuar pas lëndimit që pësoi në muskulin ‘rektus’ të këmba e djathtë dhe do
Kur Iniesta turpëroi lojtarët e Spartakut (VIDEO) UEFA sot kujtoi të mrekullueshmin Andres Iniesta. Iniesta shënoi një epokë në Barcelonë, ​​dhe Messi e la
Luks të kesh Iniestan në skuadër, Vissel Kobe "bum" fitimesh Efekti Andres Iniesta po ndihet jashtëzakonisht te Vissel Kobe, kjo jo vetëm përsa i përket rezultateve sportive në fush
Iniesta zbulon një sekret: Triumfi në Kupën e Botës më shpëtoi nga depresioni Ikona e Barcelonës dhe kombëtares së Spanjës, Iniesta, kishte një kohë të vështirë në karrierën e tij, pasi ai po përbal
Iniesta: Me Messin në ekip, Barça është dashur të fitonte më shumë trofe në Champions Andres Iniesta beson se Barcelona është dashur të fitonte më shumë tituj në Ligën e Kampionëve, duke marrë parasysh fakt
Iniesta shprehet hapur se dëshiron të bëhet trajner që të jetë pranë futbollit Legjenda e Barcelonës, Anderes Iniesta nuk e ka fshehur dëshirën që në të ardhmen të bëhet trajner. Gjatë një intervi
Cannavaro tregon dashurinë për Iniestan: Të gjithë shikonin Messin, por vëmendja ime ishte te ai Ish-mbrojtësi italian, Fabio Cannavaro, e diskutoi dashurinë e tij për Andres Iniestan, duke thënë se loja e spanjollit
Ky është i vetmi lojtar që ka mahnitur Messin në fushë Lionel Messsi një prej lojtarëve më të mirë në historinë e futbollit me plot 6 topa të artë është mahnitur nga bashkëloj
25 talentët më të mëdha që i ka prodhuar La Masia, nuk mungojnë befasitë Në vitin 1979 Barcelona mori vendim që të fillojë vetë prodhim e talenteve që një ditë do të duheshin për ekipin e tyre
Iniesta i vetëdijshëm: Nuk vjen më si brezi ynë te Barcelona Andres Iniesta bën pjesë në atë brez lojtarësh, të rritur në "La Masia", që e çuan Barcelonën në një nivel tjetër, të pa
Iniesta kritik ndaj Barcelonës: Duhet të respektojë Valverden Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, beson se klubi katalonas duhet ta respektojë Ernesto Valverden, p
Iniesta i qëndron besnik skuadrës aktuale, refuzon tre oferta LA Galaxy, Inter de Miami dhe Montreal Sounders janë emrat e klubeve të cilat ish futbollisti i Barcelonës i refuzoi për
Djali i legjendës së Barcelonës dhuron spektakël (VIDEO) Paolo Andrea Iniesta, djali i futbollistit spanjoll Andres Iniesta, duket se e ka trashëguar talentin e babait dhe se do
Torres i jep fund futbollit, Iniesta mesazh emocionues Një nga sulmuesit më të mirë që ka pasur futbolli viteve të fundit, Fernando Torres, ka njoftuar pensionimin në moshën 3
Iniesta magjik, kthen penalltinë e humbur në gol (VIDEO) Andres Iniesta u bë protagonist ditën e sotme në Japoni me një penallti të humbur në fillim, por më pas të kthyer në gol
Xavi la futbollin, Iniesta bën dedikimin prekës Xavi Hernandez deklaroi se në fund të këtij sezoni do të varë këpucët në gozhdë, duke i dhënë fund karrierës si futbolli
Rrëfehet Iniesta: U largova nga Barcelona sepse e kuptova që erdhi momenti Andres Iniesta po shijon Japoninë, futbollin, kulturën e saj dhe po zbavitet. Mesfushori i madh është pjesë e Visel Kobe
Presidenti i Barcelonës: Ai mund të bëhet më i mirë se Xavi dhe Iniesta Riqui Puig është një nga emrat që po përmendet më së shumti në akademinë e Barcelonës. Puig, i cili luan në pozitën e
Rrëfehet Iniesta: Futbolli në Japoni është shumë ndryshe se në Spanjë Sa herë përmendim emrin e Andres Iniestës, në mendjen tona vijnë menjëherë pamjet e një asisti të mrekullueshëm të dhuru
Kush tha që vdiq "tiki taka" pas Iniestas? Shikoni këtë gol dhe ndryshoni mendje (VIDEO) Barcelona fitoi me rezultatin 6-1 në ndeshjen e kthimit ndaj Sevilla duke siguruar kualifikimin për në gjysmëfinale të C