999 rezultate për

inicialet

Arrestohen për zhvatje, si u zbuluan 3 shqiptarët në Itali Tre shqiptarë, të akuzuar për dhunë dhe zhvatje, janë arrestuar ditën e sotme nga policia italiane në Pistoia. Sipas
Kapen dy shqiptarët me gjysmë milioni euro kokainë në makinë Një shqiptar është arrestuar në Chieti të Italisë me 3.5 kg kokainë. 26-vjeçari H.K, nga Durrësi, por banues në Emilia
I mban gjithmonë sekret, zbulohet e dashura e Adrian gaxhës Këngëtari i njohur shqiptar, Adrian Gaxha, ka qenë gjithmonë në vëmendje të mediave madje është komentuar gjatë për jetë
Aksidenti në Prizren, mosha dhe inicialet e viktimave Në aksidentin e ndodhur gjatë ditës së sotme në aksin rrugor Prizren-Zhur, ashtu siç informuam më parë ka pasur 3 viktim
Arrestohet shkodrani me armë në brez Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një person, pasi qarkullonte me armë zjarri në qytet. Në pranga ra 54- vjeçari me i
Sëmuret shoferi, aksidenti i merr jetën 21-vjeçari shqiptar në Itali Një aksdient tragjik i ka marrë jetën një tjetër shqiptari. Ngjarja e rëndë ndodhi mengjesine sotëm në Treviso ku s
Gjendet i vrarë një 58 vjeçar në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Mësohet se një 58 vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarr
Grekët zbardhin edhe dy shqiptarët që vranë biznesmenin grek (FOTO LAJM) Anëtarët e bandës së hajdutëve shqiptarë, të arrestuar 4 vjet më parë për plaçkitje dhe vjedhjen e disa banesave në Atti
"Më ler ta vras këtë bir k...", pesë shqiptarët gjejnë belanë në Gjermani Nën akuzën “vrasje në tentativë”, pesë shqiptarë duhet të përgjigjen para gjykatës së rrethit të Trier, Gjermani. Fyerje
Makina përplas për vdekje një 35-vjeçare, dy të tjerë në gjendje të rëndë Një aksident me pasojë vdekjen nga ndodhur sot në Sarandë, ku një person ka humbur jetën dhe u plagosën dy të tjerë.
Sulmoi me thikë bashkëmoshatarin, arrestohet 27-vjeçari në Burrel Një 27-vjeçar është arrestuar në flagrancë, për "plagosje të rëndë me dashje” dhe “prodhim, mbajtje,blerje apo shitje pa
Gjeti gruan e vdekur në llixhat e Elbasanit, burri tregon momentet e tmerrit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një shtetase kosovare ka ndërruar jetë në llixhate këtij qytet
E PADËGJUAR/ Studentja nga Tirana padit të dashurin: Më vodhi virgjërinë përmes mashtrimit Një studente e Fakultetit të Drejtësisë në Tiranë ka denoncuar ish-të dashurin e saj duke i bërë një akuzë të padëgjuar
Kërcënonte të renë se do t'i publikonte fotot intime, në pranga 21 vjeçari Një 21 vjeçar nga Mamurrasi është vënë në prangat e Policisë në Tiranë, pasi akuzohet se ka kanosur një vajzë. 21 vje
Zbardhet motivi i plagosjes me thikë të 52-vjeçarit në Durrës Detaje të reja dalin në dritë nga plagosja e 52-vjeçarit sot në Durrës. Zbulohet edhe motivi se si kishte nisur sherri m
Arrestohet në flagrancë 23 vjeçari nga Tirana, përndiqte prej muajsh një vajzë Një vajzë nga Tirana ka kaluar një periudhë makthi pasi një person e përndiqte prej kohësh. Vajza 18-vjeçare me iniciale
Sherr me thika në Tiranë, plagoset 23-vjeçari Një 23-vjeçar ka mbetur i plagosur pas një sherri me thikë. Ngjarja në fjalë ndodhi dje në rrugën ‘Jordan Misja’ në krye
Shmanget tragjedia në Kukës, i riu tenton të vrasë me makinë të dashurën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë në Kukës. Burime nga policia bëjnë me dije se një i ri ka përplasur me ma
Aksident i rëndë, një person humb jetën një plagoset Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Dibër. Një person ka humbur jetën e një tjetër është plagosur.
Përplaset për vdekje i moshuari në Shkodër (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Mësohet se një 70-vjeçar ka humbur jetën pasi u përplas n