999 rezultate për

iniciale

E jep makinën me qira, ja kthejnë bashkë me një qese drogë Një 31-vjeçar është shpallur në kërkim pasi në makinën që kishte marrë me qera kishte harruar 1 pako të vogël me drogë.
Tentoi të vrasë gruan më hanxhar, ja si e pëson shqiptari në Itali Karabinierët kanë parandaluar një ngjarje të rëndë në një familje shqiptare, që mund të kishte përfunduar në tragjedi. N
Mësuesi në Maqedoni i çan ballin nxënësit 7 vjeçar (FOTO) Një mësues me iniciale D.K. në shkollën fillore “Vasil Gllavinov” në Veles raportohet t’i ketë ka çarë ballin nxënësit 7
LAJMI I FUNDIT/ 35 vjeçarja i jep fund jetës, hidhet nga kati i pestë i pallatit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme, rreth orës 08:00, në lagjen "Skënder Libohova" në Lushnje.
Identifikohet një nga viktimat që u mbytën në kanalin me ujë në Fier (FOTO LAJM) Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti që ndodhi pa k më herët në aksin Hoxharë-Fier, ku një makinë doli nga rruga d
TRAGJIKE/ Tiranë, 23-vjeçari vetëvaret në banesën e tij në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 23 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Bu
MEMALIAJ/ Vdes 75 vjeçari, u përplas nga një efektiv policie Ka ndërruar jetë në oret e para të ditës në spitalin e Gjirokastrës, i moshuari i cili u përplas nga një mjet drejtuar n
I del te Kthesa e "Kamzës" dhe përdhunon 30 vjeçaren, policia e shpall në kërkim Pas denoncimit nga një vajzë e abuzuar, menjëherë blutë e Tiranës kanë shpallur në kërkim një 32 vjeçar. I riu me inicia
VORË/ 58 vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë Për shkaqe ende të paqarta, një 58 vjeçar i ka dhënë fund jetës me fostoksinë në banesën e tij në fshatin Domje pranë Vo
Durrës/ Kërcënohet dhe merret peng një i ri Një i ri është marrë peng ditën e djeshme në Durrës, ndërsa një person është vënë në pranga e një tjetër në kërkim. B
Zhduken dy vajzat prej tre ditësh, nëna i drejtohet Policisë së Durrësit Një 43 vjeçare nga Durrësi i është drejuar rajonit të policisë, pasi dy vajzat e saj 14 dhe 17 vjeçe janë larguar nga ba
EMRI/ I premtoi pushime por e shfrytëzoi për prostitucion, në pranga 19 vjeçari Një 19 vjeçar është vënë në pranga, pasi ka detyruar një vajzë të mitur të prostituonte, shkruan Portali "Albeu". Sht
Shpallet në kërkim një 41-vjeçar në Tiranë, vodhi kasafortën në firmën ku punonte Policia e Tiranës ka bërë me dije se është shpallur në kërkim një burrë i moshës 41-vjeçare i cili akuzohet se ka vjedhu
U njohëm në "pub", por ai më ndoqi në shtëpi/ Zbulohet amerikania që denoncoi kamerierin shqiptar Së fundmi në media u publikua rasti i një gruaje të huaj, e cila u tha se ishte amerikane, dhe se ishte përdhunuar nga n
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën këmbësori Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës, ku një person ka ndërruar jetë nga përpl
Goditën me thikë 26 vjeçarin, pranga vëllezërve shkodranë Blutë e Shkodrës kanë prangosur vëllezërit Gjergj dhe Gjovalin Miftari, 32 dhe 28 vjeç, pasi dyshohet se goditën me thik
Pranga vlonjatit, nën efektin e alkoolit dhunoi gruan e djalin Blutë e Vlorës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Kastriot Brahimaj, pasi nën efektin e alkoolit ka ushtruar dhunë mb
E kanoste ish-i dashuri, 18-vjeçarja në Shkodër tenton të vetëvritet Një 18 vjeçare e cila kanosej nga ish i dashuri 20 vjeçar, ka pirë mbidozë medikamentesh. E reja nga Shkodra me iniciale
18 vjeçari përplas për vdekje të moshuarin në Kamzë Një aksident me pasojë jetën është shënuar sot në Kamzë. Mësohet se një i ri ka përplasur për vdekje një 71 vjeçar. P
Godet me thikë ish gruan dhe kunatin, 33 vjeçari shpallet në kërkim Një shtetas 33 vjeçar është shpallur në kërkim nga blutë e kryeqytetit, pasi ka goditur me thikë ish gruan dhe kunatin.
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.