999 rezultate për

informuar

9 arsye pse stafi i aeroportit është aq mirë i informuar për ne (FOTO LAJM) Aeroportet janë vendet ku kontrolli i sigurisë presupozohet të jetë tepër i lartë dhe shumë strikt. Përmes aparatura
Sulmet në Sri Lanka ishin paralajmëruar dy javë më parë Zëdhënësi i kabinetit qeveritar të Shri Lankas, Rajitha Senaratne, gjatë një konference për gazetarë të hënën tha se qev
Përfshihet nga flakët burgi i Idrizovës Një zjarr është shkaktuar gjatë orëve të hershme të mëngjesit në burgun e Idrizovës. Siç kanë informuar nga brigada e
Skandaloze! "Deputetët shqiptarë ankohen vetëm për pagat" Nga një anketim i kryer nga ana e Institutit të Studimeve Politike me 70 për qind të deputetëve të Kuvendit të Shqipëris
Shokon Drenori: Llardovci kishte dijeni edhe më herët për Vesel Veselin Asambleisti i Komunës së Drenasit, Xhavit Drenori ka thënë se ka dyshime që Kryetari i Drenasit, Ramiz LLadrovci ka qenë
Gëzuar Viti i Ri 2019 Portali Albeu.com u uron të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen Vitin e Ri 2019. Ne ju falënderojmë që zgjidhni Albeu.
Adi Krasta: Madhëria i pafuqishëm ka zgjedhur të bëhet i keqinformuar! Pse nuk e lë fronin? Adi Krasta Shpeshherë, në romanet që kanë pasur në qendër jetën dhe sjelljen e mbretërve të Francës, është folu
Balla tregon çfarë i tha deputeti Rraja në lidhje me djalin e tij dhe Xhiselën Taulant Balla ka treguar në Opinion se ka biseduar me deputetin Rrahman Rraja disakohë më parë, kur Berisha publikoi nj
Maqedonia mund t'i kundërpërgjigjet Kosovës, a po fillon luftë tregtare? Zbatimi i doganës prej 30 për qind për import të prodhimeve bujqësore në Kosovë nuk nënkupton luftë tregtare ndërmjet Ma
Memli: Kuvendi të informohet për arrestimin e djeshëm Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi, ka kërkuar llogari për arrestimin e djeshëm të shtetasve turq. Ai
Bexheti: Shqiptarët nuk janë të informuar për rrjedhën e procesit të zgjidhes së emrit Zëdhënësi i Aleancës për Shqiptarët, Flakron Bexheti duke folur për zhvillimet aktuale sa i përket zgjidhjes së kontesti
Reagon Pacolli: Komuna nuk është informuar për zëvendësimin e flamurit Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Selim Pacolli, ka reaguar lidhur me zëvendësimin e flamurit kombëtar shqiptar “Te R
Kërcënohet drejtori i MNT në Shkup Nuk kanë të ndalur kërcënimet përmes letrave anonime në Maqedoni ndaj funksionarëve të sapoemëruar nga qeverisja e re.
Gëzuar Viti i Ri 2018 Portali Albeu.com u uron të gjithë shqiptarëve kudo që ndodhen Vitin e Ri 2018. Ne ju falënderojmë që zgjidhni Albeu.
Pacolli "iluminon" Sissocon: Njohja e Kosovës ekziston, nuk qenke i informuar? Kryeministri i Guinea Bisao, Umaro Sissoco ka deklaruar se vendi i tij nuk e ka njohur pavarësinë e Kosovës. Këtë dek
Haradinaj do të pyetet për Ministrin Rikalo Kuvendi i Republikës së Kosovës do të mblidhet sot në një seancë të re, në të cilën, pas deklarimeve jashtë rendit të di
Qeveria malazeze ka disa fjalë për vendimin e Haradinajt për demarkacionin Vendimi i kryeministrit Ramush Haradinaj për shkarkimin e Komisionit Shtetëror për Demarkacionin me në krye Murat Mehën,
Serbia tërhqe gjithë stafin diplomatik nga Maqedonia Serbia ka tërhequr gjithë stafin diplomatik nga Shkupi, por duke mos dhënë detaje mbi këtë vendim. Ministria e Jashtme
Shpërthen Vasili: Kemi informuar Uashingtonin për paratë e pista në fushatë Pak para përfundimit të procesit të numërimit të votave në kuadër të zgjedhjeve parlamentare, kreu i LSI-së, Petrit Vasi
Lëvizja Besa, e gatshme të japë nënshkrimet për të formuar qeverinë e re Faton Fazliu nga Lëvizja Besa thotë se janë të gatshëm që t’i japin nënshkrimet e deputetëve të tyre për LSDM-në, që Zae