E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

informuan

Shpalli të vdekur protestuesin, Oriola Pampuri e gëzuar se e informuan gabim Ditën e sotme në Astir ndodhi një përplasje e madhe mes IKMT dhe banorëve të cilët ishin të betuar për të mbrojtur banes
Shpërthim në Kumanovë Nje shperthim ka zgjuar mengjesin e sotem qytetaret e Kumanoves. Shperthimi ndodhi reth ores 04:00, përballë bulevardit