999 rezultate për

informatave

Prokuroria e Tiranës: Do të hetohet kushdo që përhap panik mbi koronavirusin Prokuroria e Tiranës do të ndjekë penalisht çdokënd që përhap panik në rrjetet sociale apo platforma të ngjashme mbi kor
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni Një çiklist është goditur nga një kamion dhe shoferi i kamionit siç duket nuk e kupton fare që e ka goditur atë. Pers
Rrahje në spitalin e Tetovës: Mjeku sulmon pacientin Një rast i ri i sulmi ka ndodhur në Spitalin klinik të Tetovës. Por, kësaj radhe, sipas Sektorit të Punëve të brendshme
Ky është personi që donin ta vrisnin në atentat në Podujevë Mbrëmjen e së martës, në fshatin Sibovc të Podujevës, ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri. Sipas informatave të p
Si të përballemi me dezinformatat e Kremlinit Hulumtuesi i lartë dhe drejtor i Programit rus në Qendrën për analiza të politikave evropiane (CEPA), institut hulumtue
Ndërron jetë kreu i komunës së Ohrit Ndërroi jetë Kryetari i Ohrit, Prof.Dr. Jovan Stojanovski, sipas informatave ai nuk kishte ndonjë problem shëndetësorë d
KFOR dërgon pajisje ushtarake në Veri Për shkak të informatave se gjatë 48 orëve të ardhshme mund të ndodhë destabilizimi i situatës në veri të Kosovës, KFOR-
Legjenda gjermane mohon interesimin e Realit për Lewan Lewandowski është lidhur ngushtë me një kalim tek Real Madrid, por ish-ylli i Bayern Munichut dhe Gjermanisë, Lothar Mat
A po zvarritet qëllimisht hetimi për faljen të hidrocentraleve? Nëse deri të mërkurën e dytë të muajit maj nuk nxirret aktvendim për fillimin e hetimeve të rastit të faljes së katër hi
Ministri i Jashtëm i Greqisë vjen në Kosovë Të enjten me 12 prill në Ohër do të mbahet takimi i radhës i shefave të diplomacisë maqedonase dhe greke, Nikolla Dimitr
Përmbytjet / Shpëtimtarë rus u vijnë në ndihmë Maqedonisë Një ekip prej 20 shpëtimtarësh nga Qendra humanitare ruse-serbe në Nish, ka mbërritur në Maqedoni. Qëllimi i tyre ësh
Ekzekutimi i egër i avokatit kurd (VIDEO) Tahir Elci, shefi i shoqatës së avokatëve në Diyarbakir, në jug-lindje të Turqisë, me shumicë kurde, u ekzekutua pas një
Facebook na njeh më mirë sesa ne e njohim veten! Përdormi i shpeshtë i rrjetit social Facebook i jep shuëw informata databazës gjigante mbi sjelljen tënde në rrjetin soc
Sot zhvillohet takimi për të zbatuar Marrëveshjen e 2 Qershorit Në Maqedoni po bëhen përpjekjet për zbatimin në praktikë Marrëveshja e 2 qershorit që i dha fund krizës politike në vend
Familja kosovare me 12 anëtarë futet ilegalisht në Gjermani Policia gjermane ka arritur të kapë 12 klandestinë shqiptarë, të cilët ishin fshehur në një furgon. Edhe pse furgoni
E dimë kush janë vrasësit Kryepolicja e Maqedonisë Gordana Jankulovska gjatë një interviste në televizionin Sitel ka deklaruar se tashml dihen sak
Gjenerata e re e Seat Leon Informatat e para rreth gjeneratës së re të Seat Leon nuk zbulojnë aq shumë, por bëjnë të ditur se dizajni përfundimtar