999 rezultate për

informata

Bllokohet faqja e KSHZ-së Për shkak të interesimit të madh për të mësuar rreth rezultateve të zgjedhjeve të sotme të cilat në KSHZ azhurnohen në ç
Prokuroria e Tiranës: Do të hetohet kushdo që përhap panik mbi koronavirusin Prokuroria e Tiranës do të ndjekë penalisht çdokënd që përhap panik në rrjetet sociale apo platforma të ngjashme mbi kor
Mediat serbe japin informata për përplasjen e Kurtit dhe Vuçiç Mediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksandër VuçiMediat serbe raportojnë se presidenti i Serbisë, Aleksan
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni Një çiklist është goditur nga një kamion dhe shoferi i kamionit siç duket nuk e kupton fare që e ka goditur atë. Pers
Rrahje në spitalin e Tetovës: Mjeku sulmon pacientin Një rast i ri i sulmi ka ndodhur në Spitalin klinik të Tetovës. Por, kësaj radhe, sipas Sektorit të Punëve të brendshme
20 vjet burg për agjentin e CIA-s që spiunoi për Kinën Një ish-anëtar i Agjencisë Qendrore për Inteligjencë në Shtetet e Bashkuara është dënuar me 20 vjet burgim për spiunim n
Ky është personi që donin ta vrisnin në atentat në Podujevë Mbrëmjen e së martës, në fshatin Sibovc të Podujevës, ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri. Sipas informatave të p
Haradinaj tregon se çfarë do të ndodhë në Berlin Takimi i gjithë liderëve të Ballkanit Perëndimor që do të mbahet më 29 prill në Berlin, ka marrë vëmendje të madhe në Ko
Si të përballemi me dezinformatat e Kremlinit Hulumtuesi i lartë dhe drejtor i Programit rus në Qendrën për analiza të politikave evropiane (CEPA), institut hulumtue
Arratisja e Gruevskit, sot arrijnë incizimet nga Mali i Zi Prokurorja Villma Ruskoska gjatë intervistës në edicionintë emisionit 360 gradë ka bërë të ditur se së shpejti Prokurori
Ndërron jetë kreu i komunës së Ohrit Ndërroi jetë Kryetari i Ohrit, Prof.Dr. Jovan Stojanovski, sipas informatave ai nuk kishte ndonjë problem shëndetësorë d
5 ditë pas vrasjes së Kacifas, një oficer grek vjen në Bularat E përditshmja greke “Protothema”, raporton sot se një oficer i policisë greke mbërrin sot në Bularat për të marrë të gji
Hakerat sulmojnë FIFA-n, i vjedhin informatat të fshehta FIFA ka bërë të ditur se sistemi i kompjuterëve të organit qeverisës të futbollit botëror ishte sulmuar gjatë kësaj jave
Dy makina me armë nga Kosova hynë në Maqedoni, reagon ministria Ministria e Punëve të Brendshme i demanton informatat e pavërteta të publikuar në portalin “Kurir” në tekstin me titull
Sot ndahet buxheti për referendumin Sot qytetarët e Maqedonisë do të mësojnë se sa do të jetë kostoja e fushatës së referendumit për çështjen e emrit. Në se
KFOR dërgon pajisje ushtarake në Veri Për shkak të informatave se gjatë 48 orëve të ardhshme mund të ndodhë destabilizimi i situatës në veri të Kosovës, KFOR-
Roma është e interesuar për anësorin e Juventusit Raportohet se Roma ka marrë informata për Juan Cuadrardon e po ashtu për Suso, derisa ata janë takuar me agjentin e tyre
Vuçiç: Kemi informata të sigurta për vrasjen e Ivanoviçit Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë sot se organet shtetërore serbe “për herë të parë kanë disa informata o
Deputeti maqedonas uron për emrin e ri Deputeti Antonio Milloshoski e “riemëron” shtetin edhe pse informata zyrtare ende nuk ka. Ai ka qenë edhe ish-ministe
Legjenda gjermane mohon interesimin e Realit për Lewan Lewandowski është lidhur ngushtë me një kalim tek Real Madrid, por ish-ylli i Bayern Munichut dhe Gjermanisë, Lothar Mat