999 rezultate për

informacioneve

Ekzekutimi i Hekuran Billës për gjakmarrje? Policia zbardh si u kap autori Një javë pas ngjarjes është vënë në pranga autori i dyshuar për ekzekutimin e Hekuran Billës. "Shtetasi V. M. qëndro
Detajet e fundit: U ekzekutua me silenciator, ky është 40-vjeçari që u vra tek Komuna e Parisit Një ngjarje e rëndë ka tronditur Tiranën pak minuta më parë ku sipas informacioneve të para është ekzekutuar një shtetas
Dy persona humbin jetën në Greqi, sa ka shkuar numri i viktimave Numri i viktimave në Greqi ka shkuar në 123, pasi dy persona kanë ndërruar jetë në orët e fundit. Mediat greke bëjnë
Doli nga rruga prej lagështisë, trajleri përplaset me mbrojtëset anësore Një trajler ka dalë ditën e sotme nga rruga dhe është përplasur mbrojteset anësore. Sipas informacioneve paraprake, a
Aksident me 7 të plagosur në Tiranë-Fushë Krujë, autobusi përplaset me dy automjete Të paktën shtatë persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik të ndodhur në aksin Tiranë- Fu
Shpërndante të "bardhë", si u vu në pranga 55 vjeçari në Fier Një 55 vjeçar nga Fieri është arrestuar pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas burimeve policore,
Trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi në Korçë Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Pogradec-Korçë, pranë fshatit Petrushë. Sipas in
FAST e nis punën me 50 të superkërkuar: Dosjet në Interpol Struktura më e re e ngritur për kapjen e personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore “Fast” ka në dorë listën me 50 më
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm
30-vjeçari goditet me plumb në kokë, mbërrin pa jetë në spital Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne fshatin Vlashaj, Bulqize, ku nje djale rreth 30 vjeç eshte derguar ne spital pa jete.
"Shpërdorim detyre", procedohen penalisht 3 inspektor të IKMT Policia e Shtetit ka proceduar penalisht 3 punëtor të IKMT-së në bashkinë e Bulqizës. Sipas informacioneve paraprake
Mbytet pushuesi në Durrës Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 75-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur
Aksident i rëndë në Lezhë, 4 persona të plagosur (VIDEO) 4 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur në aksin rrugor Shëngjin – Lezhë. Sipas infor
Aksident i rëndë në Krujë, humb jetën një 18-vjeçar Një aksident me pasojë humbjen e jetës së një 18-vjeçari, A. Keqi, ka ndodhur këtë pasdite. Ngjarja ka ndodhur në Th
Aksident në Mamurras, raportohet për disa të plagosur rëndë Një aksident i rendë ka ndodhur para pak minutash në Mamurras ku paraprakisht raportohet për katër persona të plagosur.
Vendos Rakitic, i thotë "Po" klubit italian Ivan Rakitic do të largohet nga Barcelona në fund të këtij sezoni dhe e ardhmja e tij sipas të gjitha informacioneve do
Arrestohet një person në Kakavijë, dyshohet se është vrasës serial Një person është arrestuar ditën e sotme në Kakavijë. Sipas informacioneve paraprake, ai është shtetas i huaj, me ide
Dëmtim i frikshëm, futbollisti i Partizanit largohet nga fusha me urgjencë (FOTO LAJM) Të gjithë i kanë sytë ditën e sotme nga derbi i kryeqytetit. Luhet Tirana-Partizani. Një ndër përballjet më të zjarrta t
Rikthehen 70 luftëtarë të ISIS në Maqedoninë e Veriut Institucionet e sigurisë në Maqedoninë e Veriut janë vënë në alarm pasi 70 shtetas që ishin bashkangjitur ISIS-it në luf
“WhatsApp” merr vendimin drastik ndaj përdoruesve “WhatsApp”-i po u kufizon përdoruesve të tij shpërndarjen e një mesazhi në jo më shumë se 5 herë, e kjo bëhet në përpjek