999 rezultate për

informacionet

Digjet masa me mbeturina, flakët përhapen dhe rrezikojnë disa banesa në Elbasan Një tjetër zjarr është regjistruar në minutat e fundit në qytetin e Elbasanit. Një masiv me mbeturina është djegur dh
Digjet qëllimisht makina në Elbasan Një automjet është gjetur i djegur mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, në mjetin tip "Passat"
Policia jep detaje të reja, kush janë të vrarët në Dardani? Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në lagjen Dardania në Prishtinë. Një 61-vjeçar ka vrarë gruan e tij 60-vjeçare, nu
Gjendet i vdekur taksisti në Shkup Ministria e Punëve të Brëndshme ka njoftuar se një taksist është gjetur sonte I vdekur nën stacionin hekurudhor në Shkup
Ngjela "tërbon" Kryemadhin në studio: Nuk i keni djegur mandatet Monika Kryemadhi e ftuar sonte në “Open” ka treguar atë çka ka ndodhur sot në Parlament kur deputetët e opozitës bënë do
Kryemadhi i referohet informacioneve sekrete: Do të kemi zgjedhje në qershor Monika Kryemadhi është përpjekur t'u japë zemër militantëve të mbetur të LSI duke thënë se pritet që të ketë zgjedhje në
Aksident i tmerrshëm në Serbi, të vdekur dhe 30 të plagosur (FOTO LAJM) Të paktën pesë persona kanë vdekur dhe 30 të tjerë janë lënduar pas përplasjes së trenit me autobusin në hekurudhën afër
Shok i Shullazit, kush është personi që u ekzekutua në Durrës Një person u gjet i vrarë mbrëmjen e sotme në Durrës, ndërkohë që një tjetër person pranë tij i plagosur. Ata gjende
Kërkoni azil në Zvicër? Kujdes me Facebook dhe Twitter! Azilkërkuesit në Zvicër së shpejti mund të rishikojnë profilet e tyre të mediave sociale si pjesë e proceseve të tyre të
Lajme të rremë, Facebook bllokohet në këtë vend Facebook do të bllokohet për më shumë se 1 muaj në Papua Guinea e Re për shkak të zbulimit të llogarive dhe lajmeve të r
Ministri i Jashtëm çek thotë se Çekia ka përfituar nga takimet me Skripalin Ministri i Jashtëm i Çekisë, Martin Stropnicky thotë se beson që shërbimi i inteligjencës së vendit të tij kanë përfitua
Drejt burgut? Informacionet sekrete për Saimir Tahirin bien në dorë të deputetëve Anëtarët e Komisionit Hetimor për çështjen "Tahiri" do të pajisen me certifikata sigurie nga Drejtoria e Sigurimit të In
Si mund të zbuloni nëse të dhënat e tua të Facebook-ut janë vjedhur (FOTO LAJM) Facebook ka vendosur t’u tregojë 87 milionë përdoruesve të tij, nëse informacionet e tyre private u janë shpërndarë Camb
Ambasadori rus: Britania po fsheh informacionet rreth Skripalit Ambasadori rus në Londër, Aleksandër Jakovenko tha sot se ai ka marrë një shkresë diplomatike, ku deklarohet se ish-spiu
Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviçin Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ra
E ndaluar! Fjalët që s'mund t'i thotë kurrë Donald Trump Sipas Washington Post, funksionarët e qendrës për kontrollin e sëmundjeve dhe parandalimin, një organizëm i rëndësishëm
Putin falenderon Trumpin për parandalimin e një atentati Presidenti rus, Vladimir Putin falenderoi në telefon homologun e tij amerikan, Donald Trump për informacionet që i kaloi
MPB hedh poshtë informacionet për rregulla të reja të qarkullimit Ministria e Punëve të Brendshme ka përgënjeshtruar informacionet e sotme të publikuara për rregulla dhe dënime të reja t
Dalin informacionet e para për dëmtimin e Sami Khedirës Sami Khedira mbrëmë u detyrua që të braktiste fushën e blertë vetëm pas 10 minutash, pasi ndjeu një problem në kofshën e
Juve në "ankth" për Dybala-n, ja informacionet e fundit nga Torino Sot Paulo Dybala ka kryer terapitë e para pas një goditje që mori në kavilie dje pas një ndërhyrje të Muntarit. ylli i J