999 rezultate për

informacione

Zhduket 18-vjeçari nga Lezha, familjarët: Ka humbur në Itali, na ndihmoni! Një rast tronditës është publikuar në mediat online. Bëhet fjalë për një 18-vjeçar i quajtur Markelian Pjetri, nga qytet
Rrëzimi i avionit, Irani refuzon të japë kutitë e zeza Irani ka refuzuar t’u dorëzojë specialistëve ndërkombëtarë kutitë e zeza të avionit që shkaktoi humbjen e 176 njerëzve.
Të shtëna në Tiranë, dyshohet se ka të plagosur Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në
RENEA zbarkon në lagjen e Licëve në Shkodër dhe arreston 4 të rrezikshmit Policia e Shtetit dhe RENEA kanë blinduar në orët e vona Shkodrën. Burimet bëjnë me dije se janë vënë në pranga 4 per
Shkencëtarët bëjnë zbulimin: Puthja me partnerin tregon një shumëllojshmëri informacionesh të pavetëdijshme Një puthje mund të përcjell pasion dhe butësi, por përveç zgjimit të ndjenjave të mira në trurin tonë, puthja zbulon inf
Aksident zinxhir në Tiranë, përplasen tre automjete (VIDEO) Një aksident zinxhir mësohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Unazës së Re në kryeqytet. Sipas burimeve t
Shpërndante të "bardhë", si u vu në pranga 55 vjeçari në Fier Një 55 vjeçar nga Fieri është arrestuar pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike. Sipas burimeve policore,
Trajleri përplas makinën, humb jetën shoferi në Korçë Një aksident i frikshëm ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në aksin Pogradec-Korçë, pranë fshatit Petrushë. Sipas in
Pesë gjërat që duhet shmangur kur bëni blerje në internet Blerja në internet nuk është gjithmonë e përkryer dhe e sigurt … Gjithmonë ekzistojnë rreziqe, por ka edhe mënyra se
"Nuk kemi informacione nga Gjykata Federale", flet Takaj: Skënderbeu do vazhdojë të bëjë më mirë Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj ka folur për mediat pas mbledhjes në ambientet e FSHF-së. Takaj është shprehur pë
FAST e nis punën me 50 të superkërkuar: Dosjet në Interpol Struktura më e re e ngritur për kapjen e personave me rrezikshmëri të lartë shoqërore “Fast” ka në dorë listën me 50 më
Meta zbulon informacionin sekret: Një ngjarje e rëndë do ndodhte në Tiranë Gjatë fjalës së tij para Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij, Presidenti Meta zbuloi edhe disa informacione që sipas
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm
Digjet masa me mbeturina, flakët përhapen dhe rrezikojnë disa banesa në Elbasan Një tjetër zjarr është regjistruar në minutat e fundit në qytetin e Elbasanit. Një masiv me mbeturina është djegur dh
Mësojeni njëherë e përgjithmonë çdo të thonë vijat në dorën tuaj Nëse i hidhni një sy pëllëmbës së dorës, do të vini ri 3 vija kryesore me madhësi të ndryshme. Këto 3 vija përfaqësojnë
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Gabime qesharake që nxjerrin zbuluar kinematografinë botërore (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
30-vjeçari goditet me plumb në kokë, mbërrin pa jetë në spital Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne fshatin Vlashaj, Bulqize, ku nje djale rreth 30 vjeç eshte derguar ne spital pa jete.
"Shpërdorim detyre", procedohen penalisht 3 inspektor të IKMT Policia e Shtetit ka proceduar penalisht 3 punëtor të IKMT-së në bashkinë e Bulqizës. Sipas informacioneve paraprake
Mbytet pushuesi në Durrës Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 75-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur