999 rezultate për

informacion

Dokumenti sekret i SHISH: Paramilitarë nga Kosova do djegin Kuvendin e Shqipërisë “Informacioni bënte të qartë se persona të caktuar do të përpiqeshin që të shfrytëzonin mitingun e lajmëruar ngas opozit
Meta zbulon informacionin sekret: Një ngjarje e rëndë do ndodhte në Tiranë Gjatë fjalës së tij para Komisionit Hetimor për shkarkimin e tij, Presidenti Meta zbuloi edhe disa informacione që sipas
I riu me "Porsche" përplasi për vdekjen 44-vjeçaren, Policia jep informacionin zyrtar Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një 44-vjeçareje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin. Sipas policisë, aks
Jahti i braktisur në Shëngjin, Policia jep informacionin zyrtar Më datë 06 shtator, rreth orës 21:00 , rreth 12 milje larg bregdetit të Shëngjinit në detin Adriatik, është konstatuar
Avokati i njohur: Policia dhe AKI kishin informacion për provokimin e çekëve Avokati kosovar Arianit Koci ka deklaruar se Policia dhe Agjencia Kosovare e Inteligjencës e kanë pasur informatën e sak
Njesoj si babai dhe gjyshi i tij, i riu vret veten pas muajit të mjaltit Një 27-vjeçar u gjet i varur në shtëpinë e tij në një fermë në pronësi të familjes. Ngjarja u regjistrua pasditen e sotm
Digjet masa me mbeturina, flakët përhapen dhe rrezikojnë disa banesa në Elbasan Një tjetër zjarr është regjistruar në minutat e fundit në qytetin e Elbasanit. Një masiv me mbeturina është djegur dh
8 kode të fshehta të telefonave celularë, përdorni sa më shpejt të jetë e mundur Praktikisht çdokush e ka në dorë një smartphone sot. Por a e dini që ekzistojnë disa kode sekrete të cilat mund t’ju ndi
Mësojeni njëherë e përgjithmonë çdo të thonë vijat në dorën tuaj Nëse i hidhni një sy pëllëmbës së dorës, do të vini ri 3 vija kryesore me madhësi të ndryshme. Këto 3 vija përfaqësojnë
Gabimet qesharake që kanë ndodhur në filmat e njohur (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Gabime qesharake që nxjerrin zbuluar kinematografinë botërore (FOTO LAJM) Megjithëse qindra apo mijëra njerëz punojnë në produksionin e filmave, ndonjëherë i shpëtojnë gabime që nuk arrijnë të k
Aksidenti në autostradën Tiranë-Durrës shkakton trafik kilometrik Autostrada Tiranë-Durrës ndodhet e bllokuar momentalisht. Bllokimi i madh i mjeteve është nga pjesa e Sukthit në drejtim
30-vjeçari goditet me plumb në kokë, mbërrin pa jetë në spital Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne fshatin Vlashaj, Bulqize, ku nje djale rreth 30 vjeç eshte derguar ne spital pa jete.
"Shpërdorim detyre", procedohen penalisht 3 inspektor të IKMT Policia e Shtetit ka proceduar penalisht 3 punëtor të IKMT-së në bashkinë e Bulqizës. Sipas informacioneve paraprake
Mbytet pushuesi në Durrës Shënohet një viktimë tjetër në lagjen nr 13 në Durrës ku një person rreth 75-vjeç, akoma i pa identifikuar është futur
Si ndodhi përplasja me armë në kryeqytet, informacion i plotë Mbrëmjen e djeshme një përplasje me armë zjarri ka tronditur zonën e Laprakës, në kryeqytet. Gjatë një konflikti mes
Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, përmbyset makina (VIDEO) Një aksident komunikacioni ka ndodhur para më pak se një ore në autostradën Shkup-tetovë, më saktë afër pompës së benzin
1 ton drogë e trafikuar përmes liqenit të Shkodrës, Leshaj: Nuk kam informacion Ministria i Brendshem Sandër Lleshaj flet nga Shkodra pas inagurimit të pikës së kalimit kufitar në Hanin e Hotit që lid
Nxorrën informacion për aksionin e armëve, pezullohet shefi i komisariatit të Cërrikut e dy zyrtarë të tjerë Ka shkuar në 4 numri i efektivëve të pezulluar që akuzohen se kanë ndjerrë informacione hetimore në lidhje me arsenalin
EMRAT/ Nxorrën informacione sekrete, pezullohet specialisti dhe inspektori i Krimeve të Rënda Dy forca të Policisë së Elbasanit kanë marrë pezullim detyre për shkak se dyshohen të kenë nxjerrë informacione sekrete