999 rezultate për

info

Zyrtarët amerikanë: Rusia ka filluar fushatën e dezinformimit kundër vaksinës së Pfizerit Zyrtarët rusë të inteligjencës po përpiqen të hedhin dyshime për vaksinën kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer dhe vaksin
Vëllai në hall për të ditur si e ka motrën në Infektiv: S'më japin informacion Akuat se nga Infektivi nuk dalin informacione lidhur me gjendjen e të sëmurëve me COVID-19 tashmë në rrjet qarkullojnë p
Zbulohet dita e zgjedhjes së kryetarit të ri të LDK Në selinë e Lidhjes Demokratike në Prishtinë kanë arritur anëtarë të Kryesisë së kësaj partie, për mbledhjen e sotme, ra
10 zakone higjienike që shkatërrojnë fshehtas shëndetin tonë Shumica prej nesh janë të sigurt se e bëjnë gjithçka si duhet. Por e vërteta është se ne bëjmë gabime të cilat na kushto
Informacionet e fundit nga Italia për Hysajn, agjenti i lojtarit takohet me drejtorin sportiv të Romës Kapiteni i Kombëtares Shqiptare dhe futbollisti aktual i Napolit, Elseid Hysaj ditën e djeshme konfirmoi se në verë do t
Realit i ikën një tjetër "shtyllë", Ramos njofton klubin se nuk do rinovojë Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka informuar klubin se në fund të edicionit do largohet nga "Santiago Bernabeu".
Biden i prerë: Trumpit duhet t’i ndalohen informacionet e shërbimit të inteligjencës Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden nuk beson se paraardhësi i tij Donald Trump duhet të ketë qasje në informa
Erdhi nga Spanja pa zemër, prokuroria kërkon informacion Një 33-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë në Spanjë, por në Tiranë mbërriti pa zemër. Mësohet se Saimir Sula jetonte në Sp
15-vjeçarja ikën nga shtëpia, mesazhi për familjen: Jam me të dashurin! (VIDEO) Gentiana Mustafa nga Prizreni i Kosovës, që nga dita e premte nuk ka asnjë komunikim me familjen. Ajo u nis për në sh
Shpallja non grata e diplomatit rus, Fevziu zë ngushtë Manastirliun: Nuk kam informacion! Ditën e sotme Ministria e Jashtme shqiptare njoftoi sot se ka shpallur person non grata Sekretarin e Dytë të ambasadës r
Arteta "thumbon" Ozilin, e nënkupton si spiunin e ekipit (VIDEO) Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka “thumbuar” Mesut Ozilin. Ai ka theksuar se ka informacione për njeriun që u jepte
Kurti për vendimin e KGJK-së: Nuk kam informacion zyrtar nga KQZ, do t'i prij listës Kryetari i LVV-së, Albin Kurti ka komentuar vendimin e fundit të KGJK-së, ku thuhet se 47 kandidatë për deputetë kanë pr
Nuk do të keni më privatësi në biseda, çfarë po ndodh me aplikacionin Whatsapp Të gjithë duhet ta keni parë një njoftim të aplikacionit Whatsapp, i cili thotë se rregullat e privatësisë do të ndrysho
Alaba i shumëkërkuar, por ai synon vetëm një skuadër David Alaba nuk do të rinovojë me Bayern Munich, që ka vendosur ta mbajë mbrojtësin deri në fund të kontratës dhe më pas
Shkrumbohet gjatë natës makina në Durrës Një makinë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e së mërkurës në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 11. Ndërkohë
KQZ letër 8 partive për implementimin e teknologjisë në zgjedhjet 2021 KQZ letër 8 partive për implementimin e teknologjisë në zgjedhjet 2021. Përmes një letre dërguar partive më të mëdha
Biden akuzon agjencitë e sigurisë në SHBA: Nuk më japin informacion Agjencitë për sigurinë e SHBA kanë pësuar "dëme të mëdha" nga administrata Trump, ka deklaruar Presidenti i zgjedhur ame
Qeveria nuk di të japë përgjigje, kur do të vijë vaksina në Kosovë? Shumë shtete të rajonit, përfshirë këtu edhe Serbinë, së fundmi janë furnizuar me vaksinën kundër COVID-19. Derisa BE ka
Detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër, zbulohet kujt i përket makina (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja nga shpërthimi i fuqishëm që tronditi këtë mbrëmje lagjen Rus në Shkodër, ku një sasi trito
Twitter do të etiketojë dhe do të fshijë informacionet e rreme në lidhje me Covid-19 Të gjitha platformat sociale duket të jenë bërë mjaftë aktive në fshirjen e postimeve, këtë herë, e ka radhën Twitter.