999 rezultate për

infermierja

Kush është infermierja që grabiti pacientin e pajetë tek Infektivi Ditën e sotme është arrestuar infermierja e cila i vodhi portofolin pacientit të shtruar në spitalin Infektiv, denoncuar
I vodhi portofolin pacientit që vdiq nga COVID-19, arrestohet infermierja Policia e Tiranës ka arrestuar një 30 vjeçare e akuzuar për vjedhje në një nga spitalet COVID në vend. Sipas policisë
Zhvati të renë duke i marrë 8 milion lekë, arrestohet "infermierja" te Sanatoriumi Pas transmetimit të një rasti korrupsioni në spitalin e Sanatoriumit, policia ka arrestuar shtetasen T. A., 58 vjeçe, ba
Vdes dy ditë pasi u vaksinua kundër COVID-19 infermierja portugeze Një infermiere portugeze ka humbur jetën dy ditë pasi u vaksinua me vaksinën anti-Covid të Pfizer dhe BioNTech. Daily
Dëshmia tronditëse e infermieres në Londër: Pacientë me aparate oksigjeni lihen në korridore Një infermiere ka dhënë një dëshmi tronditëse të kushteve të padurueshme në një spital të Londrës që po trajton të sëmur
"Një moment që nuk do ta harroj kurrë", flet infermierja e parë e vaksinuar në Itali “Vaksinimi shkoi shumë mirë, ishte shumë emocionues dhe është një moment që nuk do ta harrojmë kurrë". Kjo është ajo që
Pasi bëri vaksinën kundër Covid-19, infermierja humb ndjenjat (VIDEO) Një video që ka qarkulluar sot në rrjetet sociale tregon momentin kur një infermiere, humb ndjenjat për një moment pas v
Bëri vaksinën e Pfizer, infermierja: Efekte anësore të tmerrshme Një infermiere, e cila mori pjesë në testimet për vaksinën e koronavirusit të kompanisë Pfizer, tha se përjetoi efekte a
U vaksinua kundër COVID-19, infermierja zbulon efektet anësore: Ethe, dhimbje e temperaturë Një infermiere në Los Angeles ka zbuluar efektet anësore të vaksinës së COVID-19. Ajo deklaroi se pas injektimit të
Infermierja shqiptare u fut shatzënë në intubim, ia del shëndoshë e mirë Silvana Rudaj, infermierja shqiptare 29-vjeçare, e cila jeton në Milano, tregon dramën pas infektimit me koronavirus.
Infermierja zbulon fjalët e fundit që i kanë thënë pacientët që kanë humbur betejën me COVID-19 Një infermiere në SHBA ka treguar se edhe në momentet e tyre të fundit, pacientët refuzojnë ta pranojnë se koronavirusi
Mbyllet materniteti i Peqinit, infermierja doli me COVID-19 Materniteti i Peqinit është mbyllur pasi një infermiere është testuar pozitive me COVID-19. Gazetari i Panorama rapor
9 vjet nga vrasja e Gaddafit, infermierja serbe: Pse ishte një burrë i rrallë Sot shënohet përvjetori i 9-të i vdekjes së ish-liderit libian Muammar Gaddafi dhe si çdo 20 tetor, një impression vlerë
Infermierja vdiq sot, shpallet në kërkim djali i biznesmenit që ishte shofer i BMW Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 24-vjecarin Kosta Kaca. Kaca ishte shoferi i BMW që u përplas me makinën e a
Aksidenti në Sarandë, ndërron jetë pas 7 ditësh në koma infermierja Ka ndërruar jetë infermierja Adelina Rizvani, e plagosur rëndë nga aksidenti i rreth një jave më parë ku u përfshi ambul
Kryeinfermierja e kalon ditëlindjen duke u shërbyer pacientëve me COVID-19 Bluzat e bardha tashmë prej muajsh luftojnë COVID-in në spitale duke lënë pas dore familjet e tyre dhe veten. Ana Luc
BMW angleze përplaset me ambulancën, infermierja niset me helikopter drejt Traumës Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Sarandës, ku një automjet BMW X5 me targa angleze është përplasur me ambul
Infermierja shqiptare del edhe negative edhe pozitive me COVID-19 brenda vetëm 24 orëve Shqipe Kadriu, infermiere e QKUK-së, ka marr dy rezultate të ndryshme nga testi për koronavirus. Ajo ka shkruar në F
Spitali psikiatrik në Elbasan në alarm, infektohet me COVID-19 kryeinfermierja Eshtë prekur nga COVID-19 spitalin psikiatrik të Elbasanit. Ka rezultuar pozitive një kryeinfermiere, e cila ka pasur
Foto që preku zemrat e qytetarëve: Infermierja i ofron ndihmë koleges në Fushë Kosovë Lufta me pandeminë e krijuar nga virusi Covid-19, ka detyruar të gjithë stafin mjekësor që të jenë në krye të detyrës.