999 rezultate për

infermieri

ZYRTARE: Pjaniç ja del për Atleticon, Costa qëndron në infermieri Pjanic është rikuperuar dhe do të luajë kundër Atleticos, por jo edhe Costa. Të mërkurën, nga ora 21:00, skuadrat që
Infermieria e Realit është "full", probleme dhe për Marcelon Infermieria e Madridit vazhdon të ketë punë. I fundit që është dëmtuar në shtëpinë e Los Blancos është mbrojtësi i ma
Vrau 100 pacientë në Gjermani, burg i përjetshëm për infermierin Gjykata në Oldenburg ka vendosur burg të përjetshëm për mjekun 42-vjeçar, Niels Högel. Högel ishte akuzuar për vrasje
Dëmtimet nuk i ndahen Bayernit këtë sezon, në infermieri dy titullarë Manuel Neuer dhe Mats Hummels kanë dalë të dëmtuar nga fitorja e fundit e bavarezëve me rezultatin 4-1 kundër Fortuna Du
Lajme te mira nga infermieria e Manchester United Manchester United pritet të mirëpresë më shumë se gjysmën e skuadrës së dëmtuar këtë fundjavë në kampionat. Trajneri i "
Pornostarja kandidon për kryebashkiake: Ç'të keqe ka?! (FOTO LAJM) Elena Berkova është një aktore e njohur e filmave për të rritur në Rusi, por duket se ajo e ka ndarë mendjen t'i hyjë po
Infermieria habit me pasionin e saj (FOTO LAJM) Një studente e infermierisë ka treguar sesi ajo arrin që të kombinojë detyrimet që ka në universitet me pasionin e saj p
I vdiq nëna pak kohë më parë, infermieri në Vlorë vrau veten? Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë ku një 58 vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri. Polici
Kërkoi të drejtat bazike, shteti hakmerret ndaj infermierit Infermieri Elson Jacaj pushohet nga puna. Ai u pushuar nga puna pasi po organizonte grevën e infermërve dhe të mjekëve.
Infermieri monstër pranon se vrau 100 persona Edhe më parë janë vënë në pranga infermierë që kanë vrarë persona në heshtje dhe pa rrëfyer krimet. Një ish-infermier
20 mijë euro për një provim, arrestohet infermieri në Korçë Nje infermier është arrestuar në Korcë pasi iu premtonte studentëve të infermierisë se do t'i kalonte në provime për 20
‘Tek Inter isha gjithnjë i pirë, por klubi më mbronte dhe flija në infermieri’ “Kur babai im vdiq, u shkatërrova totalisht. Isha pothuajse çdo ditë i pirë dhe i tillë shkoja në stërvitje me Interin,
Futet në morg të shohë kufomën e gruas por kap infermierin nekrofil Një burrë i cili kishte mbetur zemërthyer pas vdekjes së grua, kishte mbetur i shokuar kur kishte zënë infermierin duke
Nuk i bindet, infermieria dhunon pacienten 10-vjeçare (VIDEO) Një infermiere në një spital publik në Meksikë është pushuar nga puna pasi u publikua një video shokuese ku ajo dhunonte
Godet me thikë infermierin sepse nuk i dha ilaçe pa recetë (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur një infermier është goditur në mënyrë të përsëritur nga një burrë saudit – i cili u “tërb
Infermieri nga Kumanova rrëfen pse do të punojë jashtë Maqedonisë Mbi 100 mjekë dhe infermierë duan të largohen nga vendi dhe të angazhohen nëpër spitalet e Gjermanisë. Ata shprehen t
Kush është infermieri i ushtrisë amerikane që jeton i lumtur në Gramsh (FOTO LAJM) Abbot Sperin është shtetas amerikan i cili ka rreth një vit që jeton në Gramsh. Ai ka qenë infermier në ushtrinë ame
Mendoi se do të ringjallen, infermieri monstër vret 97 pacientë (FOTO LAJM) Një infermier nga Gjermania dyshohet se vrau pacientët e tij nga mërzia, dhe tashmë është akuzuar për 97 vrasje, potenci
Bayernit i kthehen dy lojtarë nga infermieria (FOTO LAJM) Franck Ribery dhe Thomas Muller janë stërvitur sot normalisht me pjesën tjetër të skuadrës Trajneri i Bayern Munichut
Skandali me rryshfetet në spitale, sa lekë duhen për t'u futur në operacion 400 mijë lekë të vjetra nën dorë mjaftojnë që në spitalin francez pranë QSUT-së të hysh në operacion pa radhë e pa asnjë