999 rezultate për

infektuarve

Shtohet përsëri numri i të infektuarve në vend (VIDEO) 15 raste të reja me Covid 19 janë zbuluar në 24 orët e fundit, 11 raste në Tiranë, 3 në Krujë, dhe 1 rast në Kamëz. N
Rritje e numrit të të infektuarve, Filipçe: Nuk do të ketë orë policore (VIDEO) uk do të ketë orë policore edhe përkundër asaj që sot kishim 52 raste të reja me Covid-19. Filipçe shtoi se nuk mund
A do të mbyllet sërish vendi, Manastirliu flet për skenarët e mundshëm Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se priteshin shifra të rritura dy javë pas hapjes më të madhe të vendi
Kurba luhatet sërish, ulet numri i të infektuarve (VIDEO) Gjatë 24 orëve kanë identifikuar 5 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Mësohet se 3 raste kanë qenë në Durrë
Numri i të infektuarve me koronavirus në Kosovë kalon 1 mijë 14 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në Kosovë të mërkurën, nga testimi i 208 mostrave, ka njoftuar Institut
Kapërcimi nga dje, si po luhatet kurba e të infektuarve në vend Ditën e djeshme në Shqipëri pati vetëm një rast të ri me COVID-19 gjë që shtoi shpresat për një fitore të mundshme. P
Sot vetëm tre raste të reja, si paraqitet situata e të infektuarve në Kosovë Në Klinikën Infektive të QKUK-së, sot janë duke u trajtuar 11 pacientë prej të cilëve 7 janë me coronavirus. Sipas nj
Përsëri numër i lartë i të infektuarve nga koronavirusi në vend Gjatë 24 orëve të fundit, janë konfirmuar 13 raste të reja me koronavirus. Të gjitha rastet janë në qytetin e Durrësi
Shtohet përsëri numri i të infektuarve, sa persona rezultuan pozitivë në orët e fundit Gjatë 24 orëve të fundit, kanë rezultuar pozitivë ndaj koronavirusit 18 persona. Rastet konfirmohen në Durrës 7 raste
Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve, sa persona rezultuan pozitivë gjatë orëve të fundit Ka shkuar në 898 numri i të prekurve në Tiranë. Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 18 pe
Zgjerohet zinxhiri i të infektuarve në Krujë, sa raste u shënuan në orët e fundit Janë rikthyer sërish rastet e reja me koronavirus në Krujë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv 4 persona
Infektohet edhe një grua shtatzënë, shkon në 880 numri i të prekurve në vend Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 4 raste të reja dhe shkon në 880 numri i të infektuarve. Dy në Berat dhe dy
Mbi 4 milion të infektuar dhe 290 mijë viktima, COVID-19 akoma nuk po e ndal ritmin Ka shkuar në 290 mijë numri i viktimave dhe 4 342 848 numri i të infektuarve nga koronavirusi në botë. Shtetet e Bashku
24 raste të reja me COVID-19 e 14 të shëruar, shkon në 919 numri i të infektuarve në Kosovë Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se sot janë konfirmuar 24 raste të reja me C
Kruja nuk po gjen rehat nga koronavirusi, infektohen edhe 2 persona të tjerë Kruja vijon të mbetet vendi i dytë me numrin më të lartë të të infektuarve nga koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit
Serbi, regjistrohen 2 të vdekur në 24 orët e fundit nga koronavirusi Serbia është një tjetër shtet ballkanik, i prekur nga pandemia e koronavirusit. Në Serbi, në 24 orët e fundit kanë nd
Lehtësoi masat, rritet numri i të infektuarve me COVID-19 në Gjermani Gjermania po shënon rritje të shkallës së numrit të të infektuarve me koronavirusin e ri, vetëm disa ditë pasi ky vend l
Rritet numri i të infektuarve me koronavirus në Maqedoni, 36 në 24 orët e fundit Për shkak të rritjes së numrit të të infektuarve me Covid 19 vihet në pikëpyetje lehtësimi i masave restriktive. Jozyrta
Vetëm 6 raste të reja, sa ka shkuar numri i të infektuarve në vend Ka shkuar ne 856 numri i te prekurve me koronavirus në vendin tone, me 6 raste te reja, saktesisht tre raste ne Tirane d
206 raste aktive, si paraqitet situata e të infektuarve në vend Ka shkuar në 842 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë teksa, teksa 605 qytetarë kanë fituar betejën për j