999 rezultate për

infektuara

Gratë shtatzëna të infektuara me koronavirus rrezikojnë të lindin në ambulancë Nuk është trillim, por në këtë periudhë pandemie, histori të paimagjinueshme po ndodhin në Tiranë. Një grua rrezikoi të
U infektuara në Berat thyen karantinën, kapet nga policia Policia e Beratit ka kapur një grua 37-vjeçare me inicialet E.Z., e cila ishte e infektuar me koronavirus, por shkeli rr
E infektuara me koronavirus arratiset nga spitali Një paciente që kishte rezultuar pozitive për koronavirusin është larguar nga Spitali i Gjakovës. Siç raportojnë medi
Kujdes! Në lojrat Google Play fshihen reklama pornografie Reklama dhe imazhe pornografike janë zbuluar së fundmi në aplikacionet e lojrave të fëmijëve për celularët, të cilat jan
Vetëm 4 shtete të BE-së nuk janë prekur nga vezët e kontaminuara Të paktën 24 vende të Bashkimit Evropian, nga 28, janë prekur nga skandali i vezëve të infektuara, ndërsa në total numri
20 ton vezë të infektuara janë shitur në Danimarkë Njëzet ton vezë të infektuara nga përdorimi abuziv i insekticidit fipronilit në fazën e rritjes së pulave për vezë janë
Mijëra imazhe të infektuara në Google Fotoja e një maceje që lëpin një lëpirëse, të cilën ju mund ta keni gjetur në Google Images, mund të jetë e infektuar.
Dyfishohet numri i faqeve të infektuara Sipas rezultateve të kompanisë Dasient, numri i faqeve të internetit të infektuara me softuer keqdashës është dyfishuar