999 rezultate për

infektuar

Trajneri i Atalantës ishte i infektuar me koronavirus në ndeshjen përballë Valencias Në sezonin e mrekullive të Atalantës me skuadrën bergamaske që shkruajti historinë duke u kualifikuar në çerekfinalet e
Shtohet përsëri numri i të infektuarve në vend (VIDEO) 15 raste të reja me Covid 19 janë zbuluar në 24 orët e fundit, 11 raste në Tiranë, 3 në Krujë, dhe 1 rast në Kamëz. N
U bë vatër e nxehtë e koronavirusit, mbyllet pavjoni në QSUT Prej ditësh, QSUT është kthyer në epiqendrën më të nxehtë të koronavirusit në Tiranë. Ashtu sikundër është raportuar
Qëndroi zonë e gjelbër për shumë kohë, si u skuq sërish Librazhdi Qëndroi për shumë kohë i pastër, por Librazhdi është infektuar sot sërish. Kjo pasi një tregtar këpucësh ka rezultuar
U infektuan nga infermierja në QSUT, shkon në 8 raste me COVID-19 në Mat Dhe pse deri tani ka qënë një zonë e gjelbër, Mati ka pasur një rritje të shpejtë të rasteve të COVID-19. Ditën e sot
Rreth 6 milion të infektuar në të gjithë botën nga COVID-19 Numri i personave me Covid-19 në të gjithë botën ka shkuar afër 6 milionë njerëz. Saktësisht, në mbarë globin, numri
Rritje e numrit të të infektuarve, Filipçe: Nuk do të ketë orë policore (VIDEO) uk do të ketë orë policore edhe përkundër asaj që sot kishim 52 raste të reja me Covid-19. Filipçe shtoi se nuk mund
A do të mbyllet sërish vendi, Manastirliu flet për skenarët e mundshëm Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se priteshin shifra të rritura dy javë pas hapjes më të madhe të vendi
Rriten shifrat, në 24 orët e fundit 26 shtetas të infektuar me COVID-19 në vend 26 pacientë të rinj me koronavirus janë zbuluar 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e të prekurve në 1076. 76 përqi
Shkak një infermiere: 12 personel shëndetësor dhe 8 pacientë të infektuar me COVID-19 Ditën e sotme janë shënuar raste të reja me COVID-19. 12 personel mjekësor në shërbimin e mjekësisë interne dhe 8 pac
I infektuar prej 60 ditësh, Alimadhi: Pas skanerave mushkëria funksionon në 70% të saj Deputeti, Adriatik Alimadhi është një ndër personat e infektuar me Covid-19. Ai bëri një lidhje skype në Open në Top
DETAJET/ 60 fëmijë të infektuar me COVID-19 në Shqipëri, 30 prej tyre aktivë Prej dy ditësh në Shqipëri ka një shpërthim të lehtë të COVID-19. Kur u mendua se COVID-19 është drejt mposhtjes, në
As test e as tampon, shqiptari zbulon kameran që dallon të infektuarit me koronavirus (FOTO LAJM) Nuk janë të pakta fushat në të cilat shqiptarët kanë korrur sukses nëpër botë. Së fundmi një shqiptar nga Maqedonia, Haz
Shpërthen infeksioni te bluzat e bardha, preken nga koronavirusi 15 persona të stafit 15 persona nga personeli mjekësor kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit. Dyshimet janë se ata janë infektuar nga
Bilanci nga COVID-19, mbi 5.6 të infektuar në të gjithë botën Mbi 5.6 milion persona në të gjithë globin janë infektuar me koronavirusin. Që nga nisja e pandemisë e deri më tani,
Lajm i mirë: Sot asnjë i infektuar me Covid-19 në Kosovë Sot nga IKSHP u realizuan 138 testime të qytetarëve tanë. Rezultati që morëm sot është 0 raste pozitive. Sot pra me 2
Koronavirusi në Maqedoni, ja rastet e 24 orëve të fundit Në Maqedoninë e Veriut nuk kanë të ndalur rastet e reja të të infektuarëve me koronavirus. Sipas të dhënave të Minist
Një parukiere ka infektuar 91 persona me COVID-19 Një parukiere ka infektuar me koronavirus 91 klientë dhe punonjës në shtetin e Misurit në SHBA. Kjo ndodhi pasi senatori
Asnjë rast, Kina regjistron ditën e parë pa asnjë të infektuar Për herë të parë, që kur filloi raportimi i të dhënave në muajin janar, Kina ka regjistuar zero raste të reja me koronav
Bilanci nga COVID-19: Mbi 5 milion të infektuar dhe 340 mijë të vdekur Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e m