999 rezultate për

infektivi

Kaos tek Infektivi! I riu i dërgon babait ushqime, pas 3 ditësh i thonë që ka vdekur Një situatë kaotike po ndodh tek Infektivi aty ku janë shtruar të infektuarit me COVID-19. Një i ri, është njoftuar n
E shtruan tek Infektivi pa i bërë tamponin, vdes pogradecari nga COVID-19 Një tjetër viktimë është shënuar tek Infektivi. Burimet bëjnë me dije se viktima është një 67-vjeçar nga Pogradeci. M
Dy javë tek Infektivi, si është gjendja shëndetësore e këngëtares shkodrane Këngëtarja shkodrane, Justina Aliaj prej dy javësh ndodhet në spitalin Infektiv si pasojë e infektimit me koronavirus.
"Në morg na thanë ky trup ka ardhur dje", vajza e pacientit që u hodh nga Infektivi bën deklaratën e fortë 69-vjeçari Reshat Grembi nga qyteti i Fierit, i cili humbi jetën pasi u hodh nga spitali Infektiv, sipas të bijës ka ndë
COVID-19 në Shqipëri: Nuk ndalojnë ambulancat tek Infektivi (VIDEO) Situata e COVID-19 në Shqipëri duket alarmuese. Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në vend janë shënuar 532 raste të rej
Shefi i komisariatit mposht me sukses COVID-19 e i shpreh mirënjohje shefes së Infektivit Shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza është shëruar nga COVID-19. Me anë të një postimi në mediat sociale
Shefja e Infektivit tregon 4 stadet e Covid dhe simptomat e tyre Shefja e infektivit Najada Çomo ka shpjeguar në emisionin “Opinion” se cilat janë katër stadet Covid. Duke sqaruar pr
U hodh nga Infektivi, vdes pacienti me COVID-19 Ka ndërruar jetë pacienti 69-vjeçar i cili u hodh ditën e djeshme nga kati i dytë i Infektivit. Reshat Grendi, i cili
Shefja e Infektivit zbulon ilaçet që përdoren për pacientët me COVID-19 "Ne mjekojmë në bazë të udhërrëfyesve tanë, të përshtatur në shërbimin infektiv, natyrisht protokolli përmban shumë elem
I afërmi i 69-vjeçarit që u hodh nga Infektivi: Ishte në gjendje të mirë, në Tiranë i bënë diçka Ditën e sotme një tjetër person u hodh nga kati i dytë i Infektivit, por fatmirësisht shpëtoi dhe aktualisht është në gj
Kush është pacienti që u hodh nga Infektivi, policia jep detajet e para Nje 69 vjeçar me inicialet R.G. është pacienti i cili u vetëhodh nga kati i tretë i spitalit Infektiv në Tiranë paradite
Hidhet një pacient nga Infektivi Një tjetër pacient është hedhur nga kati i dytë i spitalit Infektiv në Tiranë. Pacienti me iniciale R.B., 69 vjeç n
Koço Devole u nxorr nga Infektivi për shkak të tejmbushjes? Manastirliu përlotet në studio Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Opinion, foli në lidhje me aludimet e
2 javë i shtruar tek Infektivi, infermieri ndërron jetë nga COVID-19 COVID-19 i ka marrë jetën Enver Malokut, infermierit i cili shërbente tek klinika 1 kirurgjikale. Mësohet se infermi
Rastet e shtuara ndjeshëm, si paraqitet situata tek Infektivi Teksa vendi ynë po përballet me shifra në rritje të shifrave me koronavirus, spitali Infektiv po përballet me urgjenca n
Eksperti nxjerr zbuluar Najada Comon: Jo pacientën por edhe mjekët e blejnë vetë "Remdesivirin" Sot, shefja e Infektivit Najada Como hodhi poshtë deklaratat se Remdesiviri, kostoja e të cilit arrin në 3000 euro për 6
Tragjedi! Mposhti COVID-19 e la Infektivin, i moshuari vjen në shtëpi e hidhet nga kati i 3 COVID-19 prej ditësh po shënon shifra të larta në Shqipëri. Ndërkohë që cdo ditë shënohen viktima nga ky virus, në ven
COVID-19/ Dëshmia e gazetarit: Në 90 minuta dolën 5 të vdekur sot nga Infektivi Sot Ministria e Shëndetësisë raportoi se 3 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi. Teksa u raportuan shifrat zyrt
Shefja e Infektivit jep mesazhin e fortë: Më mirë një maskë mbrojtëse se një maskë oksigjeni! (VIDEO) "Dua t’iu them një gjë, më mirë të mbash një maskë jashtë se sa të mbash një maskë oksigjeni me ditë dhe me muaj..."
Pacienti ndërroi jetë nga COVID-19, 30 persona thyejnë dyert e infektivit në Maqedoni dhe marrin të afërmin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në qytetin e Strumicës. Tridhjetë persona e kanë thyer derën e repartit infekt