999 rezultate për

infektivi

"Nuk iu gjet një shtrat në spitalin ku shkriu jetën", ish-deputeti flet për vdekjen e trishtë të ish-shefit të Infektivit Ish-deputeti i Partisë Demokratike Vili Minarolli, ka reaguar në lidhje me ndarjen nga jeta të mjekut, Petro Shamo. M
COVID-19 i merr jetën ish-shefit të Infektivit COVID-19 i ka marrë jetën mjekut Petro Shamo. Shamo dikur ka mbajtur postin e shefit të Infektivit. Mësohet se mje
Dje e solli tek Infektivi, gruaja vë alarmin: Nuk e di nëse e kam nënën gjallë! (VIDEO) Vazhdojnë denoncimet e qytetarëve për shërbimin dhe pacientët në spitalet covid. Një qytetare ditën e sotme ka ngritu
Po transportonte një pacient, ambulanca e Infektivit përplaset mes Tiranës Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një autoambulancë e Spitalit Infektiv ë
Infektivi "blindohet" nga policia, të burgosurit e infektuar shkojnë për kontrolle Të burgosurit që janë infektuar me COVID-19 janë dërguar në ambientet e Infektivit. Për këtë arsye nën mesditën e sot
Lajme të mira nga Infektivi: Mbi 1000 pacientë janë shëruar nga COVID-19 vetëm sot! Ndërkohë që shifrat e infektimeve dhe viktimave vazhdon të jetë alarmante në Shqipëri, një lajm i mirë vjen nga ministri
"Është çmenduri, çmenduri”, përkeqësohet situata tek Infektivi Teksa spitali Infektiv tashmë është mbushur plot me pacientë Covid, ankthi i familjarëve të pacientëve të shtruar është
Prej 4 ditësh tek Infektivi, ndërron jetë mjeku i njohur Ditën e sotme është ndarë nga jeta një tjetër mjek nga COVID-19. Neës 24 raporton se si pasojë e kontraksioneve që i
Saimir Kodra: Tirja nuk është e vetmja, do të publikojmë skandale të tjera nga Infektivi Gazetari investigativ Saimir Kodra ka deklaruar mbrëmjen e sotme gjatë një emisioni se disponon raste të tjera të ngjash
Ambulancat të rreshtuara para Infektivit, si është situata në "folenë" e COVID-19 Foleja ku gëlon COVID-19 vijon të mbetet Infektivi. Përpara spitalit Infektiv paraditen e sotme ka një fluks të shtua
Del fotoja e infermieres që zhvati pacientin e vdekur tek Infektivi Personi që shihni në foto është infermierja e spitalit Infektiv Ronida Hysa, e cila u arrestua nga Policia e Tiranës dit
Kush është infermierja që grabiti pacientin e pajetë tek Infektivi Ditën e sotme është arrestuar infermierja e cila i vodhi portofolin pacientit të shtruar në spitalin Infektiv, denoncuar
Shefja e Infektivit: Efekti që pritet të japë vaksina, kush mund ta bëj e kush jo atë Një ditë më parë ishin mjekët e njohur të repartit të epidemiologjisë, si dhe kryeministri i vendit Edi Rama, ata që mor
Kryeministri Rama vaksinohet LIVE kundër koronavirusit (VIDEO) Ka nisur kështu procesi i vaksinimit në vendin tonë. E parë, është vaksinuar shefja e Infektivit dhe menjëherë pas saj,
Nuk e mposhti dot COVID-19, vdes tek Infektivi 21-vjeçari nga Durrësi Vetëm ditën e sotme në Shqipëri janë shënuar 7 viktima nga COVID-19 ku mosha më e re është vëtëm 21-vjec. Ministria e
Prej 10 ditësh tek Infektivi, ndërron jetë në ditën e Krishtlindjeve Drejtori i Patentave COVID-19 u ka marrë jetën 9 pacientëve ditën e sotme. Ndër viktimat, mësohet se është edhe Drejtori i DPSHTRR në Gjir
Vlonjati rrëfen betejën me Covidin tek Infektivi: Arrita ti shpëtoj vdekjes! Një vlonjat ka rrëfyer betejën e tij me koronavirusin në spitalin Infektiv ku qëndroi i shtrirë për dy javë. Në një
Përlotet mjekja e Infektivit: Jo i lehtë vendimi për të intubuar një pacient! Mjekja infeksioniste Entela Kolovani, e cila prej muajsh qëndron në vijën e parë të frontit të luftës përballë koronaivi
Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë a
COVID-19 i merr jetën foshnjes 16 muajshe tek Infektivi Mes viktimave të COVID-19 është edhe një foshnje 16 muajshe. Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar edhe Minis