999 rezultate për

infektivi

Shefja e Infektivit: Efekti që pritet të japë vaksina, kush mund ta bëj e kush jo atë Një ditë më parë ishin mjekët e njohur të repartit të epidemiologjisë, si dhe kryeministri i vendit Edi Rama, ata që mor
Kryeministri Rama vaksinohet LIVE kundër koronavirusit (VIDEO) Ka nisur kështu procesi i vaksinimit në vendin tonë. E parë, është vaksinuar shefja e Infektivit dhe menjëherë pas saj,
Nuk e mposhti dot COVID-19, vdes tek Infektivi 21-vjeçari nga Durrësi Vetëm ditën e sotme në Shqipëri janë shënuar 7 viktima nga COVID-19 ku mosha më e re është vëtëm 21-vjec. Ministria e
Prej 10 ditësh tek Infektivi, ndërron jetë në ditën e Krishtlindjeve Drejtori i Patentave COVID-19 u ka marrë jetën 9 pacientëve ditën e sotme. Ndër viktimat, mësohet se është edhe Drejtori i DPSHTRR në Gjir
Vlonjati rrëfen betejën me Covidin tek Infektivi: Arrita ti shpëtoj vdekjes! Një vlonjat ka rrëfyer betejën e tij me koronavirusin në spitalin Infektiv ku qëndroi i shtrirë për dy javë. Në një
Përlotet mjekja e Infektivit: Jo i lehtë vendimi për të intubuar një pacient! Mjekja infeksioniste Entela Kolovani, e cila prej muajsh qëndron në vijën e parë të frontit të luftës përballë koronaivi
Pa maskë tek Infektivi, Alfred Cako: Kam një sfidë, të hy sa herë të dua dhe të marr njerëzit intervistë Konspiracionisti Alfred Cako, i bëri thirrje autoriteteve përmes emisionit “Rrethi Katror” në “E Diell”, që ta lejojnë a
COVID-19 i merr jetën foshnjes 16 muajshe tek Infektivi Mes viktimave të COVID-19 është edhe një foshnje 16 muajshe. Në lidhje me këtë ngjarje të rëndë ka reaguar edhe Minis
Kaos tek Infektivi! I riu i dërgon babait ushqime, pas 3 ditësh i thonë që ka vdekur Një situatë kaotike po ndodh tek Infektivi aty ku janë shtruar të infektuarit me COVID-19. Një i ri, është njoftuar n
E shtruan tek Infektivi pa i bërë tamponin, vdes pogradecari nga COVID-19 Një tjetër viktimë është shënuar tek Infektivi. Burimet bëjnë me dije se viktima është një 67-vjeçar nga Pogradeci. M
Dy javë tek Infektivi, si është gjendja shëndetësore e këngëtares shkodrane Këngëtarja shkodrane, Justina Aliaj prej dy javësh ndodhet në spitalin Infektiv si pasojë e infektimit me koronavirus.
"Në morg na thanë ky trup ka ardhur dje", vajza e pacientit që u hodh nga Infektivi bën deklaratën e fortë 69-vjeçari Reshat Grembi nga qyteti i Fierit, i cili humbi jetën pasi u hodh nga spitali Infektiv, sipas të bijës ka ndë
COVID-19 në Shqipëri: Nuk ndalojnë ambulancat tek Infektivi (VIDEO) Situata e COVID-19 në Shqipëri duket alarmuese. Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në vend janë shënuar 532 raste të rej
Shefi i komisariatit mposht me sukses COVID-19 e i shpreh mirënjohje shefes së Infektivit Shefi i komisariatit të Përmetit, Petrit Gjokaza është shëruar nga COVID-19. Me anë të një postimi në mediat sociale
Shefja e Infektivit tregon 4 stadet e Covid dhe simptomat e tyre Shefja e infektivit Najada Çomo ka shpjeguar në emisionin “Opinion” se cilat janë katër stadet Covid. Duke sqaruar pr
U hodh nga Infektivi, vdes pacienti me COVID-19 Ka ndërruar jetë pacienti 69-vjeçar i cili u hodh ditën e djeshme nga kati i dytë i Infektivit. Reshat Grendi, i cili
Shefja e Infektivit zbulon ilaçet që përdoren për pacientët me COVID-19 "Ne mjekojmë në bazë të udhërrëfyesve tanë, të përshtatur në shërbimin infektiv, natyrisht protokolli përmban shumë elem
I afërmi i 69-vjeçarit që u hodh nga Infektivi: Ishte në gjendje të mirë, në Tiranë i bënë diçka Ditën e sotme një tjetër person u hodh nga kati i dytë i Infektivit, por fatmirësisht shpëtoi dhe aktualisht është në gj
Kush është pacienti që u hodh nga Infektivi, policia jep detajet e para Nje 69 vjeçar me inicialet R.G. është pacienti i cili u vetëhodh nga kati i tretë i spitalit Infektiv në Tiranë paradite
Hidhet një pacient nga Infektivi Një tjetër pacient është hedhur nga kati i dytë i spitalit Infektiv në Tiranë. Pacienti me iniciale R.B., 69 vjeç n