999 rezultate për

infektiv

Pacienti ndërroi jetë nga COVID-19, 30 persona thyejnë dyert e infektivit në Maqedoni dhe marrin të afërmin Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në qytetin e Strumicës. Tridhjetë persona e kanë thyer derën e repartit infekt
"Të lashë vetëm", shefja e infektivit përlotet për ditëlindjen e vajzës Shefja e Infektivit Najada Çomo, që nga marsi duket se nuk ka bërë dot pushim. Madje ajo nuk ka qenë dot as në ditëli
Dërgohen me urgjencë dy persona në Infektiv COVID-19 vazhdon akoma të jetë një situatë problematike në vendin tonë. Vetëm ditën e sotme dy persona janë dërguar m
Mjekja e Infektivit tregon si merret vendimi për futjen e pacientit në intubim Mjekja e spitalit infektiv, Entela Kolovani ka treguar për news 24 si trajtohen pacientët e infektuar dhe kur ata kalojn
Shënohen dy raste të reja me COVID-19 në Berat, një prej tyre sanitare tek Infektivi Dy raste me Covid janë konfirmuar këtë të mërkurë në Berat, duke e çuar në 81 numrin e personave të infektuar në këtë qy
Qytetarja reagon ashpër jashtë Infektivit: Nëna më tha nuk më japin as ujë COVID-19 tashmë prej muajsh ka pushtuar Shqipërinë ndërsa në spitalet COVID qarkullojnë të shqetësuar familjarët e pacie
Në 24 orët e fundit në Shqipëri u shtruan 121 pacientë me COVID-19 tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit 152 pacientë kanë rezultuar poztiv me Covid-19, ndë
Deputeti i PS me koronavirus, në terapi intensive tek Infektivi Deputeti i partisë socialistë në Vlorë Edmond Leka është infektuar me koronavirus. Albeu.com mëson se prej disa dite
DETAJET/ 12 pacientë u shëruan tek Infektivi, mbahen të shtruar prej pasojave të sëmundjes Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 932 testime për vlerësimin e infektimit nga virusi SARS COV2, dhe 155
Koronavirusi i merr jetën një vajze të re dhe një 60-vjeçari tek Infektivi Koronavirusi vazhdon të marrë jetë të reja në vendin tonë. Ditën e sotme ka ndërruar jetë një vajzë 33- vjeçare e cila v
COVID-19 vret 4 pacientë të tjerë tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Në përditësimin e situ
Mbeten në mes të katër rrugëve pa informacion, QSUT: Asnjë familjar tek Infektivi! "QSUNT siguron të afërmit dhe familjarët e pacientëve, si dhe të gjithë qytetarët, se të shtruarit në Spitalin e Sëmundj
Familjarët "përplasen" me Piperon tek Infektivi, reagon me urgjencë Meta Dhjetra familjarë janë vënë re sot pranë spitalit Infektiv në Tiranë, të cilët presin në ankth fatin e të afërmve të tyr
COVID-19: 21 pacientë në terapi intensive tek Infektivi, 6 shtetas të intubuar Ditën e sotme ne vend janë shënuar shifrat më të larta të infektimeve me COVID-19, 139 infektime në 24 orë. MSH bën
Shefja e Infektivit thirrje qytetarëve: Virusi është mes nesh Shefja e Infektivit, Najada Çomo i bën thirrje qytetarëve të respektojnë masat për parandalimin e koronavirusit. Përm
Ditë e zezë, 6 persona humbin jetën nga COVID-19 Ministria e Shëndetësisë raportoi se 6 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Nj
Shifra alarmante, COVID-19 vret 6 pacientë në 24 orë tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka zbuluar të dhënat e fundit në lidhe me COVID-19 në Shqipëri. 6 qytetar kanë ndërruar jetë
Koronavirusi i merr jetën gardistit tek Infektivi Koronavirusi i ka marrë jetën një gardisti në Tiranë. Mësohet se gardisti u shtrua vetëm dy ditë më parë në spitalin Cov
Apeli drithërues i mjekut tek Infektivi: Nuk ia dalim dot, na ndihmoni të mposhtim COVID-19 "Na ndihmoni që ta mundim këtë virus se vetëm ne mjekët, spitalet, nuk mund t’ja dalim dot..." Mjeku ORL në QSUT, Kle
Përse qeveria nuk lejon asnjë media të filmojë brenda spitalit Infektiv në QSUT? Nga mjeku Artan Koni: Testo-gjurmo-trajto, kaq e veshtire eshte? 1-Testimet – Mbetemi akoma vendi me numrin me te