999 rezultate për

infantino

Infantino ndihet i "tradhtuar", gati kontrata me yjet e futbollit Sipas shtypit spanjoll, Gianni Infantino është shumë i zemëruar. Mungesat e Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi në cerem
Presidenti i FIFA-s viziton Kosovën Në një atmosferë tejet të përzemërt dhe miqësore është zhvilluar sot takimi ndërmjet presidentit të FIFA-s, Gianni Infan
Trump nuk kursen mediat, i nxjerr karton të kuq gjatë takimit me Infantinon Presidenti i FIFA-s Gianni Infantino ka nisur një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në axhendën e numri
Trump takohet me Infantinon, u nxjerr karton të kuq mediave (VIDEO) Presidenti amerikan Donald Trump së fundmi ka pasur një takim me kreun e FIFA-s, Gianni Infantino, në Shtëpinë e Bardhë.
Infantino: Kampionati Botëror "Rusia 2018"? Më i miri nga të tjerët Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino ka cilësuar Kupën e Botës “Rusia 2018” si Kampionatin Botëror më të mirë ndonjëher
Maradona i kërkon falje FIFA-s dhe Infantinos Legjenda e Argjentinës, Diego Maradona kishte fyer gjyqtarin amerikan Mark Geiger dhe FIFA-n, kurse tani ka thënë se e k
Zyrtare: Në këtë vit do të luhet Botërori me 48 skuadra Botërori i vitit 2026 do të zhvillohet me 48 skuadra në përbërje. Është ky lajmërimi më i fundit që është bërë nga organ
Reagon presidenti i FIFA-s: Krenar që kam punuar me Vokrrin Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino është shprehur i pikëlluar për vdekjen e presidentit të Federatës së Futbollit të
Presidenti i FIFA-s, Infantino, uron kampionët e Kosovës (FOTO-LAJM) Drita është shpallur kampione e Kosovës në futboll për herë të dytë në histori të këtij klubi pas plot 15 vitesh , ku i
Ceferin përplaset me Infantinon për Botërorin e klubeve Presidenti i UEFA-s, Alexander Ceferin, është i revoltuar nga tentativa e FIFA-s për të sjellë reformë në Botërorin e Kl
Infantino jep lajmin e madh: Champions shumë shpejt me VAR UEFA ka mbajtur një qëndrim zyrtar, duke thënë se nuk është ende gati për të aplikuar VAR-in në ndeshjet e Championsit d
Infantino tregon pse vendosën ta përdornin VAR-in në Botëror FIFA edhe zyrtarisht e ka aprovuar VAR-in që të përdoret në Kupën e Botës në Rusi. Kjo është konfirmuar nga i pari i FIF
Presidenti i FIFA-s tregon me kë bën tifo në derbin Milan - Inter Presidenti i FIFA-s, Infantino ka shrpehur dëshirën e tij për derbin e ditës së sotme, Milan- Inter. Ai shpreh dashur
Votohet pro VAR-it edhe në kampionatin botëror "Rusi 2018" Bordi i Asociacionit Ndërkombëtar të Futbollit (IFAB) ka votuar pro VAR-it që të përdoret në Botërorin "Rusi 2018", tani
Gianni Infantino ka edhe një propozim tjetër për merkaton e transferimeve Gianni Infantino, president i FIFA, ka bërë disa deklarata prë gazetën L'Equipe dhe ESPN rreth merkatove të transferimev
Vendim historik nga UEFA, merkatoja e janarit rrezikon të zhduket Federata Ndërkombëtare e Futbollit ka një ide interesante pwr meraktot, duke eleminuar atw tw janarit. Kështu së paku k
Gianni Infantino propozon ndryshim rregulloreje në merkaton e transferimeve Merkatoja e transferimeve duhet të ndryshojë sa më shpejt. Kjo është ajo që ka deklaruar presidenti i FIFA-s, Gianni Inf
Infantino tregon se kur do të vendoset çështja e VAR-it në Botëror Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, konfirmoi se muajin e ardhshëm do të vendoset përfundimisht për përdorimin e sist
Infantino: Jam shumë i shqetësuar për fluksin e madh të parave që përfshin futbollin Gianni Infantino është i shqetësuar për fluksin e madh të parave në futboll dhe për agjentët që po arkëtojnë fitime kolo
Infantino në telashe, anashkaloi trukimet në Turqi Gianni Infantino është në telashe. Presidenti i FIFA-s akuzohet se mbajti një qëndrim të butë në lidhje me skandalin e m