999 rezultate për

indrit

Gazetarja shqiptare merr propozimin Live në emision nga politikani (VIDEO) Në emisionin “Rudina” si kurrë më parë ka ardhur live një propozim për martesë ditën e sotme. Të ftuar në emision ishin
Ish-kreu i bandës së Durrësit e bëri të heqë dorë nga përballja me Bashën? Reagon Rama "Iku nga Durrësi për në Vlorë, se mori vesh se do shkonte Basha. Thuhet se bëri një takim me Lefter Kokën dhe Indrit Do
Akuzohet për mbytjen e 17 vjeçares, merret vendimin për Indrit Bajraktarin Gjykata e Shkodrës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 25-vjeçarin Indrit Bajraktari, i arrestuar për mbyt
Ra në ujë e i dashuri e la të mbytej, 24-vjeçari i martuar në Angli (FOTO LAJM) Enisa Doda, 17-vjeçe, u mbyt në det pasi ra nga një motor uji në Velipojë, ngjarje e ndodhur pasditen e së mërkuerës.
Indrit Bajraktari i martuar në Angli, thellohet misteri i vdekjes së 17 vjeçares Detaje të reja mësohen ndaj Indrit Bajraktarit, 25-vjeçarit të arrestuar pas vdekjes së 17-vjeçares Enisa Doda në plazhi
Familja e 17 vjeçares hap dyert e mortit, babai: Indrit Bajraktarin e kam njeri të familjes Familja Doda në Bathore ka hapur dyert e mortit, ndërsa po i jepet lamtumira e fundit Enisa Dodës, 17-vjeçares që u gjet
"Po më qan shpirti", publikohen pamjet para rrëmbimit të këngëtarit të tallavasë (FOTO LAJM) Publikohen pamjet e mbrëmjes së 29 Qershorit 2014, ditën kur është parë për herë të fundit në publik këngëtari i tallava
Jo vetëm Indrit Doklen, gjyqtarja Enkelejda Hoxha ka liruar disa të burgosur Gjyqtarja e Krujës, e cila ende nuk ka dal në vetting, Enkeleda Hoxha, të martën liroi nga burgu Indrit Doklen, i dënuar
Eleminuan Indrit Çelën, jepet vendimi për një nga vëllezërit Kusi Gjykata Penale e Tiranës ka rikonfirmuar masën e sigurisë “arrest me burg”, për Albano Kusin. Masa e sigurisë “arrest
Kush tha 24 orë? Sportisti shqiptar nuk kryen marrëdhënie 15 ditë para ndeshjes (FOTO LAJM) Ekziston një teori për futbollistët dhe sportistët në përgjithësi, sipas së cilës nuk kryejnë marrëdhënie seksuale minim
Jeta e Marsidës/ Arsyet e ndarjes me burrin e parë dhe bashkëjetesa me Indritin para divorcit Marsida Qatja, 30-vjeçarja e cila dyshohet se u bë shkaku për vrasjen e Dritan Haxhollit në Kavajë, ka pasur një jetë ko
“Vëllai im ha dhé, ata që qëlluan bredhin rrugëve”, motra e Indritit me apel të fortë mes lotësh Motra e Indrit Çelës, Eranda kërkon drejtësi për vëllain e vrarë në punën e tij. Në një lidhje telefonike nga Greqia në
Gjykata jep vendimin për të akuzuarit e vrasjes së Indritit, Kusi: Mos gjykoni familjarisht Tre të akuzuarit; Bujar Kusi, Ferdinant Bakalli, Luan Caka dhe Ali Sula, si të përfshirë për vrasjen e Indrit Çelajt, të
Vrasja e Indrit Çelajt, policia bie në gjurmët e vëllezërve Kusi Policia e shtetit është duke kryer kontrolle për arrestimin e dy vëllezërit Kusi, që pak ditë më parë vranë në Tiranë të
Detaje të reja nga vrasja e Indrit Çelës, vëllezërit Kusi mund të kenë kaluar kufirin ilegalisht Kanë kaluar 12 ditë nga vrasja e teknikut të kondicionerit, Indrit Çelaj dhe policia e Tiranës vijon të ketë ende në kër
Kur u ktheva kishin mbyllur derën! Shoku i Indritit tregon momentin e vrasjes Shoku i Indrit Çelajt, 26 vjeçarit të vrarë pak ditë më parë duke punuar në Tiranë ka treguar se çfarë ndodhi atë ditë.
"S'ke hall pa u paguar..", e fejuara tregon SMS-në në telefonin e Indritit Në lidhje me vrasjen e 26-vjeçarit Indrit Çelaj, grupi hetimor ka marrë edhe deklarime të personave të afërt, të tij, po
"Vranë Indrit Çelajn, ju tregoj si do të dalë Kusi nga burgu" Ish-kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një personi, i cili pretendon se është gardian në burgun e Fushë-Krujës
Indriti po vdiste, vrasësi dhe familjarët u ulën në lokal për të sajuar skemën e mashtrimit Po zbardhet gjithmonë e më shumë ngjarja e ndodhur disa ditë më parë në rrugën ‘Muhamed Gjollesha’ në Tiranë ku u vra me
Në kërkim ndërkombëtar, Gjykata jep masën e sigurisë në mungesë për vëllezërit Kusi, vrasësit e Indrit Çelajt Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masën e sigurisë “arrest me burg” në mungesë për dy të kërkuarit, Albano dhe Griseldo Kus