999 rezultate për

indiference

Zbulohet letra, kjo është arsyeja pse Milani shkarkoi Fasonen E përditshmja “Calcio e Finanza” ka zbuluar letrën më të cilën Milani i ka komunikuar Marko Fasones pushimin nga puna. I
Fëmijët e Sirisë protestojnë ndaj indiferencës së botës pas sulmit kimik (FOTO LAJM) Fëmijët e Sirisë kanë protestuar duke mbyllur gojët tyre me ngjitës në formë simbolike duke nënkuptuar heshtjen e ndërk
U akuzua për indiferencë ndaj viktimave të Londrës, flet gruaja myslimane Një këmbësore e cila mbante një shami ngjyrë kafe dhe një pallto gri është fotografuar duke mbajtur një dorë në kokën e
U kritikua për indiferencë ndaj viktimave, fotografi mbron gruan myslimane: Ishte në shok! Një këmbësore e cila mbante një shami ngjyrë kafe dhe një pallto gri është fotografuar duke mbajtur një dorë në kokën e
“Kaubojsi” shokohet me indiferencën e drejtorit dhe kushtet në spitalin e Lezhës (FOTO LAJM) Teksa ka kaluar vetëm një ditë pas arrestimit të infermierit të spitalit të Lezhës, se kishte qëndruar në kabinë me shof
Lame: Në Shqipëri ka indiferencë fetare, jo tolerancë "Në Shqipëri nuk ka tolerancë fetare por indiferencë fetare" Kështu mendon kreu i ALUIZNI-t Artan Lame. I ftuar në emisi
Vdekja e minatorit, MEI-Bashës: Politikë me viktimat Update - Ministria e Energjisë dhe Industrisë ka reaguar pas akuzave të kreut të PD-së Lulzim Basha duke u shprehur se p
Spahiu: Rilindasit shitën pasurinë për Shqipërinë (FOTO-LAJM) Update- Qindra aktivistë të Aleancës Kuq e Zi u tubuan në qendër të Tiranës në 101 vjetorin e pavarësisë. Aleanca Kuq e
Vdekja e Bejkos, Rama: I mbijetoi diktaturës, por jo indiferencës së Berishës Kreu i Partisë Socialiste ka reaguar lidhur me ndarjen nga jeta të ish të përndjekurit politik, Lirak Bejko. Përmes një
Kurti: Qeveria indiferente për situatën në veri Drejtues të Lëvizjes Vetëvendosje e kanë cilësuar si indiferencë mosmbajtjen e seancës së jashtëzakonshme në lidhje me s
Serbi, pret gishtin per indiferencen e qeverise Nje punetor ne Serbi ka prere njerin prej gishtave te dores ne menyre demonstative para kamerave, ne shenje proteste nda