999 rezultate për

indian

Aktorja e njohur thyen rregullat e karantinimit në Londër Priyanka Chopra ka thyer rregullat e izolimit pasi u gjet nga policia në një sallon bukurie. Ajo ishte shoqëruar nga e ë
Bën namin në Londër, modelja miliardere që la bossin Indian për kriminelin (FOTO LAJM) Daria Radionova është 27 vejeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër dhe tashmë për menaxhim bizens tani meret me stilim
Mjeku indian blen "llambën e Aladinit" për 77 mijë euro Më shumë se një filmi të "Disney", i ngjan një barcolete pa shumë kripë historia me "llambën e Aladinit" që vjen nga Ind
Merr fund historia e dashurisë së Ilda Kronit me aktorin e pasur të serialeve indiane (FOTO LAJM) Aktori indian mjaft i pasur, Ashish Kapoor, është shumë i njohur në Shqipëri jo vetëm për rolin e tij në serialin “Saras
Çfarë e lidh "Sadnën" me Taynan? Aktorja indiane bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Aktorja indiane Sara Khan është shumë e njohur në vendin tonë me rolin e “Sadnës” në serialin “Bidaai” i cili dikur theu
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar
Infektohet me koronavirusi ylli i filmave indianë bashkë me vajzën 8 vjeçare Aktorja ikonike e Bollywood Aishëarya Rai Bachchan dhe vajza e saj, Aaradhya, rezultuan pozitive me koronavirus pas lajm
I apasionuar me hip hopin, Marcelo imazh i dy stilisteve indiane Ylli brazilian i Realit të Madridit, Marcelo u shndërrua në imazhin e dy stilisteve indiane që dizenjuan një xhaketë pos
60 mijë dollar për tu dukur si Kim Kardashian, modelja indiane po korr suksesin (FOTO LAJM) Një modele Instagrami, e njohur edhe si sozia indiane e Kim Kardashian ka zbuluar se ka shpenzuar thuajse 60 mijë dollar
Mbi 20 ushtarë të vrarë, çfarë ndodhi mes Kinës dhe Indisë (FOTO LAJM) Së paku 20 ushtarë indianë u vranë në një përplasje me forcat kineze në Ladakh të Kashmir, thonë zyrtarët në Indi. Autor
Ivanka sërish në qendër të kritikave, gafa e pafalshme e vajzës së Trump (FOTO LAJM) Një vajzë 15-vjeçare nga India është bërë kryefjala e medias për shkak se ka mbajtur babain e saj të paralizuar në biçik
3 mënyrat e reja të takimit si stil indian Pandemia e koronavirusit ka ndryshuar sjelljet që njerëzimi ka adoptuar ndër shekujt. Duke nisur që nga dalja nga shtëpi
7 gjëra që duhen mbajtur gjithmonë sekret, sipas mësimeve të filozofisë indiane 7 gjërat për të mbajtur sekret, sipas filozofisë indiane, ndihmojnë jo për të fshehur, por për të mbrojtur privatësinë t
Gruaja indiane thyen rekord për numrin e gishtërinjve (FOTO LAJM) Një grua në Indi me 31 gishtërinj është vendosur të hyjë në librin Guinness Records World – por ajo thotë që fqinjët e s
Si qëndron e vërteta e lidhjes me miliarderin indian? Agnesa Vuthaj reagon publikisht Një lajm që u bë viral në pothuaj të gjitha portalet gjatë ditës së sotme kishte personazh të parë Agnesa Vuthajn. Ish-M
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
Sekuestrohen 1.5 ton mall në Oqeanin Indian Më shumë se një ton e gjysmë rrënjë kanabisi u sekuestruan nga marina franceze në lindje të Gjirit të Omanit. Lajmin e k
Zbulohen kush janë tre shqiptarët që ekzekutuan indianin në Angli Florian Marku doli dje para gjykatës në Britani, ku u përball me akuzën për vrasjen e indianit Hemwand Ali Hussain. M
Në shtëpinë e gjarpërinjve, gruaja gjendet e pajetë me pitonin rreth qafës Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në shtetin e Indianës. Një grua është gjendur e pajetë në shtetin e indianës me
Çifti nga Londra birësojnë 11-vjeçarin vetëm për ta vrarë Një çift indian në Londër, rrezikon dëbimin në Indi,pas investigimit nga policia londineze, për motivet që fshiheshin p