999 rezultate për

indeksonline

Ministri Shala sulmon fizikisht gazetarin (FOTO LAJM) Endrit Shala, ministër i Tregtisë dhe Industrisë, ka sulmuar fizikisht gazetarin e Indeksonline, Ensar Ramadani. Gjer
Këto janë kushtet e Albin Kurtit për postin e presidentit dhe kryeparlamentarit Gjatë ditës së sotshme, kryetari i LVV-së, Albin Kurti pati takim me liderin e LDK-së, Isa Mustafa. Edhe pse ishte pa
Ndizen prozhektorët e "Doosan Arena", gati për të përjetuar historinë (VIDEO) Sonte e gjithë Kosova ka sytë ka stadiumi "Doosan Arena", ku kombëtarja jonë sonte do ta luaj ndeshjen historike. Në
Pamje nga përleshja në Kosovë (VIDEO) Në pikë të ditës, 7 persona i kanë qëruar hesapet në mes vete në një vend publik. Ata janë rrahur në mes vete në Pris
Martohet çifti në spital, pasi dhëndrri pati një operacion në tru Xhesika Dans, 30- vjeçare dhe Timothy Bety 25- vjeçar u nxituan për në dhomën e urgjencës për shkak të një abscesi që pa
Autobusë nga Serbia sjellin votues në veri Qytetarët serb duket se janë të mobilizuar shumë në këtë ditë të zgjedhjeve. Përveç që po dalin shumë për të votuar,
PEJË/ Si ra pre e grabitjes një Fast Food (VIDEO) Vjedhja e dyqaneve dhe bizneseve vazhdon të jetë një dukuri shqetësuese në vendin tonë, deri sa rastet e tilla janë teje
Babë e bijë kundërshtarë në zgjedhje? Biznesmeni i njohur kosovar, Ramiz Kelmendi do të jetë përsëri pjesë e këtyre zgjedhje. Ai ka treguar se do të kandidojë
Vazhdojnë zjarret në Shëngjin, frikësohen pushuesit (VIDEO) Një zjarr i madh ka përfshirë malet e Shëngjinit. Në disa fotografi të dërguara në redaksinë e Indeksonline shihet zj
Dybala drejt Parisit Transferimi i Paulo Dybalas në Manchester United tashmë ka dështuar. Megjithatë sulmuesi argjentinas duket se nuk do
PEJË/ Shpërthen bomba në një klab nate Një bomb ka shpërthyer dje në Pejë, afër klubit të natës Tranzit Club. Këtë e konfirmoi vetë klubi për indeksonline,
Ndryshime në emisionin më të njohur të mëngjesit, kush zëvënëson Dajana Shabanin dhe Besin (FOTO LAJM) Prej kohësh, po përflitet për lëvizjet e reja televizve në radiotelevizionin Ora News. Pak javë më parë, Indeksonline
Rrufeja godet për vdekje 35-vjeçaren në Deçan Rrufeja ka goditur për vdekje një femër sot në Bjeshkët e Deçanit. Ngjarja ka ndodhur konkretisht në Bjeshkët e Carra
ZYRTARE/ Milani prezanton blerjen e bujshme (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme, kamerat e "SkySport" kanë kapur mbrojtësin e Real Madrid, Theo Hernandez në Milan duke shkuar për
Policia shkatërron grupin e grabitësve, në kërkim vetëm edhe Ridvan Ademi Policia i kishte renë në gjurmë një grupi të cilët dyshoheshin se po vepronin në rajone të ndryshme të vendit, ku cak ki
Kryeqyteti spanjoll bëhet gati për finalen angleze (FOT LAJM) Të shtunën zhvillohet ndeshja më e rëndësishme e Ligës së Kampionëve në sezonin 2018/19. Liverpool dhe Tottenham do t
Fati tragjik i Qerim Bicajt nga Istogu Mesdita e sotme ka qenë e kobshme për familjen Bicaj në Vrellë të Istogut. Qerim Bicaj ishte duke punuar afër shtëpisë s
Shpërthim afër piramidave Një shpërthim ka ndodhur në një autobus afër piramidës “Giza” në Egjipt, shkruajnë burimet e ‘Independent’. Të paktë
Aksident i rendë në Prishtinë-Podujevë, dyshohet për viktima Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pas pak çastesh në fshatin Penuh, në rrugën magjistrale Prishtinë-Podujevë. N
LDK tërhiqet nga rezoluta e dialogut në Kuvend Lidhja Demokratike e Kosovës është twrhequr nga idea e saj për rezolutën që e ka iniciuar vetë dhe me mbështetjen e Vetë