999 rezultate për

incidentit

Neymar reagon përsëri pas incidentit: Ka racizëm por duhet të isha treguar më i zgjuar Neymar ka reflektuar për gjestin anti-sportiv ndaj kundërshtarit. PSG-ja gumbi ndeshjen e dytë të sezonit përballë Ma
I dha 7-8 gota dhe e mori në shtëpi, muzikanti p*rdhunon studenten në gjumë Një muzikant në një kolegj prestigjioz përdhunoi një vajzë studente, pas një nate që kaluan jashtë. Benjamin Williams-St
Po debatonte me të dashurin, modelja i vendos aksidentalisht flakën vetes (VIDEO) Një modele braziliane, i ka vendosur flakën vetes aksidentalisht teksa po debatonte me të dashurin. Si pasojë e inci
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Chiellini i kthehet për të disatën herë incidentit me Suarez: Edhe unë jam një bir bushtre në fushë Xhorxho Kielini dhe Luis Suarez nuk do të harrohen kurrë për atë duel në Kupën e Botës së vitit 2014, ku italiani përfun
Aurela Gaçe poston foton e makinës pas incidentit: Sapo më goditi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptare Aurela Gaçe është përballur me një incident sot. Përmes një p
Evra thotë se është kërcënuar pas incidentit me Suerez Ish-mbrojtësi i francez, i cili njoftoi pensionimin e tij nga futbolli në fillim të kësaj jave, akuzoi Suarez se e quant
Rrëzimi i avionit, Irani refuzon të japë kutitë e zeza Irani ka refuzuar t’u dorëzojë specialistëve ndërkombëtarë kutitë e zeza të avionit që shkaktoi humbjen e 176 njerëzve.
Shembet tavani i teatrit në Londër, lëndohen spektatorët (FOTO LAJM) Çatia e Teatrit Piccadilly në Londrën qendrore është shembur gjatë mbrëmjes së djeshme duke u rrëzuar mbi vizitorët.
Agim Bahtiri flet pas incidentit, dhe thotë se kush e pengoi të priste shiritin Në shkollën fillore “Ismail Qemaili” në lagjen Bair të Mitrovicës, Bahtiri është penguar nga banorët ta presë shiritin e
"The Guardian" jehonë incidentit skandaloz me turistët spanjoll: Qeveria është përpjekur për të rregulluar reputacionin! Incidenti skandaloz i disa ditëve më parë ka tejkaluar çdo përmasë pasi ai po komentohet edhe nga mediat më prestigjioze
Rrëfehet Evra: Isha afër vdekjes pas incidentit me Suarez Patrice Evra ka zbuluar se ka marrë kërcënime me vdekje në vazhdën e racizmit me Luis Suarez tetë vjet më parë, por insi
Arrestohen 223 tifozë polakë pas incidentit të djeshëm MPB ka arrestuar 223 persona pas incidenteve të djeshme në parkun e qytetit, kur erdhi deri tek një konflikt në mes tifo
Ushtarakët shqiptarë i rikthehen detyrës pas incidentit me dy viktima në Letoni Grupi i ushtarakëve shqiptarë që ndodhen me detyrë në Letoni i është kthyer aktivitetit normal pas incidentit me dy të v
Shqipëria nuk hesht pas djegies së flamurit shqiptar në Athinë Ministria e Punëve të Jashtme e Shqipërisë, ka thirrur sërish sot në takim ambasadoren e Greqisë, Eleni Surani. Ambas
FSHF reagon menjëherë pas incidentit racist në ndeshjen Partizani-Skënderbeu Federata Shqiptare e Futbollit shpreh shqetësimin e thellë dhe distancohet në mënyrë të prerë nga incidenti i djeshëm nd
Rusia ndërpret të gjitha nisjet e anijeve në hapësirë pas incidentit me "Soyuz" Agjencia ruse e hapësirës tha se ka pezulluar të gjitha nisjet e anijeve Soyuz, derisa të kryhen hetimet e një problemi
Tahiri reagon për vrasjen në Shërbimin Sekret Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, e ka dënuar fuqishëm aktin e incidentit të ndodhur sot në ndërtesën e Agjencionit
FSHF pas incidentit në Korçë: Duhet të reflektojmë Federata Shqiptare e Futbollit ka ndjekur me shumë vëmendje dhe shqetësim incidentin e ndodhur në Korçë gjatë ndeshjes h
I dehur apo jo? Juncker sqaron të vërtetën e incidentit (VIDEO) Presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker, mohoi se kishte qënë i dehur gjatë darkës gala në samitin e NATO