999 rezultate për

incidenti

Dy tifozë kosovarë grushtojnë çekun (VIDEO) Dy tifozë kanë grushtuar një tifoz çek i cili e kishte flamurin e vendit të tij të lidhur në shpinë në Prishtinë duke e
Agim Bahtiri flet pas incidentit, dhe thotë se kush e pengoi të priste shiritin Në shkollën fillore “Ismail Qemaili” në lagjen Bair të Mitrovicës, Bahtiri është penguar nga banorët ta presë shiritin e
Krimet e Rënda, hetime për incidentin me armë në spitalin e Fierit Specialistë të Krimeve të Rënda po kryejnë hetime për incidentin me armë që ndodhi mbrëmjen e së shtunës, 31 gusht 2019
"The Guardian" jehonë incidentit skandaloz me turistët spanjoll: Qeveria është përpjekur për të rregulluar reputacionin! Incidenti skandaloz i disa ditëve më parë ka tejkaluar çdo përmasë pasi ai po komentohet edhe nga mediat më prestigjioze
Rrëfehet Evra: Isha afër vdekjes pas incidentit me Suarez Patrice Evra ka zbuluar se ka marrë kërcënime me vdekje në vazhdën e racizmit me Luis Suarez tetë vjet më parë, por insi
Demi i shpëton therjes dhe shkakton kaos në qytet (VIDEO) Disa pamje janë dalë në internet, që tregojnë momentin kur një buall shkaktoi kërdi nëpër Buenos Aires, Argjentinë, pasi
Incidenti i Michael Schumacherit, zbardhet dinamika e ngjarjes Incidenti i pësuar teksa bënte ski bëri atë që nuk mundi t’ia bënte një jetë e përshkuar me shpejtësi marramendëse në ti
Sherri me Haradinajn dhe incidenti me Clinton: Rama "bojkoton" Kosovën Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama duket se ka mbetur tërësisht qejfprishur nga vizita në Kosovë me rastin e 20 vjetori
Arrestohen 223 tifozë polakë pas incidentit të djeshëm MPB ka arrestuar 223 persona pas incidenteve të djeshme në parkun e qytetit, kur erdhi deri tek një konflikt në mes tifo
Skandali i trajnerit serb merr vëmendje në Angli, "BBC" raporton për incidentin Kombetarja e Kosovës barazoi me Malin e Zi 1:1 në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020". Para
E paprecedent, vetëm 15 metra ndanë Amerikën dhe Rusinë nga lufta Marina ushtarake e ShBA-së dhe Rusisë po akuzojnë njëra tjetrën rreth një incidenti që për pak sa nuk shkaktoi përplasje
Daçiç i përgjigjet ambasadës amerikane për incidentin me dollarin Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç i është përgjigjur Ambasadës Amerikane në Beograd duke shpjeguar se pse ai shk
Pamje të frikshme: Shembet skena me fëmijë para syve të qindra prindërve (VIDEO) Ky është momenti tronditës kur disa fëmijë dhe të rritur bien nga një skenë të improvizuar. Nga incidenti mbeti i vdeku
Incidenti në Kanë nxjerr zbuluar modelen (FOTO LAJM) Yjet e kinematografisë por jo vetëm janë kthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë që nga fillimi i Festivalit të Ka
Ushtarakët shqiptarë i rikthehen detyrës pas incidentit me dy viktima në Letoni Grupi i ushtarakëve shqiptarë që ndodhen me detyrë në Letoni i është kthyer aktivitetit normal pas incidentit me dy të v
Incidenti në ''Eurovision'', Islanda ngre lart flamurin e Palestinës (VIDEO) Flamuri i Palestinë u tregua me krenari në momentin e dhënies së pikëve nga këngëtari që përfaqësonte dje Islandën në kë
Rama: E turpshme që incidentin me Sahit Dollapin ta kthesh në histeri kundër policisë Kryeministri i vendit, Edi Rama, në konferencë për mediat për të komunikuar në lidhje me zhvillimet e fundit në vend. Ky
EKSKLUZIVE/ E vërteta që Xhaçka e fsheh: Si ndodhi incidenti me ushtarakët shqiptarë në Letoni Ministria e Mbrojtjes ka njoftuar sot se kanë dërguar një grup të posaçëm për të hetuar shkaqet se vdekjes së Nëntetares
Incidenti "hot" i aktores amerikane (FOTO LAJM) Aktorja dhe modelja amerikane, Charlotte McKinney njihet si një nga femrat me 'hot' në amerikë. Së funmdi ajo ka zgj
Bërryli ndaj Harry Kane, UEFA nuk e dënon Fernandinhon (VIDEO) Mesfushori i Manchester City-t Fernandinho nuk do të dënohet nga UEFA pas bërrylit mbrapa koke ndaj Harry Kane. Braz