999 rezultate për

incidentesh

Rakiç ankohet tek ndërkombëtarët Kryetari i komunës së Mitrovicës Veriore, Goran Rakiç i ka bërë thirrje ndërkombëtarëve që të rrisin masat për trajtimin
Valë e re incidentesh në Shkup Një 18-vjeçare nga fshati Çiflig i Shkupit është sulmuar mbrëmjen e djeshme nga disa persona të panjohur në ndalesën e f
Sulmohet konsullata e SHBA-së në Afganistan Konsullata amerikane në qytetin perëndimor të Heratit është sulmuar nga Talebanët. Nga sulmi i ndërmarrë janë plagosur p
Një fushatë mes incidentesh (VIDEO) Fushata elektorale e zgjedhjeve lokale të 8 majit pritej të ishte e qetë dhe pa incidente, por në të vërtetë nuk ka ndod