999 rezultate për

incident

Maja u përball me incidentin e frikshëm: Pashë gjakun dhe nuk mund ta ndihmoja! Maja është një prej zërave më të spikatur, një prej këngëtareve më të mira të muzikës popullore. Edhe pse tani festa
Incident i rëndë në Egje, anija greke ndahet përgjysmë (FOTO LAJM) Një anije e Marinës greke u përplas me një anije tregtare jashtë portit të Pireut të martën në mëngjes. Anija tregtar
"Incident" në emisionin e Rudinës, e ftuara: What the f*ck! (VIDEO) Gala, vajza e Robert Aliajt, ishte në një lidhje direkte me skype te "Rudina", në Tv Klan. Ajo dha intervistën e parë
Rama "detyron" Fevziun të zbulojë incidentin para emisionit: Nuk dëgjohet fare! Kryeministri Edi Rama është i ftuar në emisionin “Opinion” ku në studio ndodhi një incident para se të fillonte transmet
Incident gjatë Asamblesë së PS: Gruaja i ndërpret fjalën, Rama ia kthen gjithë ironi Kryeministri Edi Rama po mban një fjalim para socialistëve në Asamblenë Kombëtare të PS. Mirëpo teksa po fliste Ramës
"Më kanë kaluar gabimisht rrogën e Eni Çobanit", moderatori shqiptar rrëfen incidentin I ftuar në emisionin “Rudina” në Tv Klan, u përball që në hyrje me “ngatërresën” e moderatores së programit. Pas kohë më
Neymar reagon përsëri pas incidentit: Ka racizëm por duhet të isha treguar më i zgjuar Neymar ka reflektuar për gjestin anti-sportiv ndaj kundërshtarit. PSG-ja gumbi ndeshjen e dytë të sezonit përballë Ma
I dha 7-8 gota dhe e mori në shtëpi, muzikanti p*rdhunon studenten në gjumë Një muzikant në një kolegj prestigjioz përdhunoi një vajzë studente, pas një nate që kaluan jashtë. Benjamin Williams-St
Shpërthen bombola e oksigjenit në dhomën ku trajtohej pacienti me COVID-19 Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Urgjencën e Spitalit të Përgjithshëm në Ferizaj të Kosovës, ku një bombol oksigjeni ka
Po debatonte me të dashurin, modelja i vendos aksidentalisht flakën vetes (VIDEO) Një modele braziliane, i ka vendosur flakën vetes aksidentalisht teksa po debatonte me të dashurin. Si pasojë e inci
Incident në Greqi, i vihet zjarri makinës së konsullatës shqiptare në Selanik Mbrëmë në mesnate është tentuar për tu djegur makina e konsullatës shqiptare në Selanik. Sipas informacioneve, një pe
Incident i rëndë, sulmohet ambasada turke në Athinë Tensionet midis Greqisë dhe Turqisë janë në nivele të larta pasi një anije turke që kërkon për hidrokarbure e shoqëruar
"Përplasje fizike LDK-VV në Kuvend", Gashi e mohon Shefi i deputetëve të LDK’së, Arben Gashi, në një përgjigje për xpress ka mohuar që të jetë përfshirë në një incident br
Pamje nga një incident në Tetovë, sulmohet shefi i policisë (VIDEO) Sipas dëshmitarëve okularë që ishin në vendngjarje, thuhet se ishte këshilltari i Ministrit të Brendshëm Çulev, Zoran Gj
Incidenti në votime, 47 vjeçari tërheq nga çanta anëtaren e Komisionit Zgjedhor Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme në Maqedoninë e Veriut Toni Angellovski ka njoftuar se gjatë hapjes së qen
Incidenti mes Lloris dhe Son, zbulohet arsyeja Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fund
Dani Alves me mesazh "të koduar" për Sergio Ramos pas incidentit me Raul Garcian Dani Alves nuk ka mundur të mos përfshihet në debatet kundërthënëse lidhur me ndeshjet e fundjavës në La Liga. Real M
Incidenti i sikletshëm me çantën e Mbretëreshës, rrëfehet ish-punonjësja e Obamës (FOTO LAJM) Familja e famshme e Mbretërisë së Bashkuar ka rregulla, ndonjëherë edhe të çuditshme, mirëpo jo të gjithëve u rastis që
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM) Një senatore meksikane u kap duke dale topless në një konferencë të qeverisë, pa pasur dijeni se kamera e saj ishte ndez
Degradon situata në SHBA, policia vret protestuesin Të paktën një person ka humbur jetën gjatë protestave të organizuara pas vdekjes së afro-amerikani George Floyd në Louis