999 rezultate për

inaugurimit

Çfarë domëthënie kishte ngjyra lejla e cila mbizotëroi gjatë inaugurimit të Joe Biden? (FOTOLAJM) Ndërsa Joe Biden dhe Kamala Harris ishin betuar si udhëheqësit e rinj të vendit, disa të pranishëm e shfrytëzuan rastin
Dua Lipa, pjesë e ceremonisë së inaugurimit të Joe Biden Pak ditë më parë, u zbulua se ndër këngëtarët që do të marrin pjesë në inaugurimin e Joe Biden si president i ardhshëm i
FBI në gatishmëri: Po vëzhgojmë mesazhet që nixin protesta të dhunshme nga interneti FBI po ndjek një “numër të madh të komunikimeve shqetësuese në internet”, duke përfshirë thirrjet për protesta të armato
FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit të presidentit Biden FBI në alarm, zbulon planet e rrezikshme në prag të inaugurimit FBI-ja paralajmëron se ekzistojnë plane për protesta të
Ndryshe nga Trump, si do jetë ceremonia e inaugurimit të Joe Biden Në kontrast të fortë me Presidentin Donald Trump, qeverisja e të cilit filloi me një debat për madhësinë e turmave gjatë
E bukur, joshëse dhe e re, njihuni me gruan e diktatorit që ka skllavëruar një popull (FOTO LAJM) Shumë pak dihet për jetën private të diktatorit koreanoverior Kim Jong, ndërsa publikimi i fotove familjare konsiderohet
Anembanë Rusisë, protestohet kundër Putinit Në prag të ceremonisë së inaugurimit në Moskë Në shumë rajone të Rusisë sot u zhvilluan protesta kundër inaugurimit të V
Nesër fillon zgjerimi i hyrjes në Prishtinë Nesër në orën 11:00, zhvillohet ceremoninë e inaugurimit të fillimit të punimeve për zgjerimin e rrugës nacionale N25.2,
Nesër fillon të ndërtohet edhe një rrugë në Kosovë Ministria e Infrastrukturës njofton se nesër do të mbajë ceremoninë e inaugurimit të fillimit të punimeve për ndërtimin
Dalin fotot, a pati të drejtë Trump për numrin e pjesmarrësve në inaugurimin e tij? (FOTO LAJM) Mediet ndërkombëtare vunë në dyshim numrin e pjesmarrësve në ditën e inaugurimit Donald Trumpit si president i 45-të i S
Trump refuzon të ecë dorë për dore me Melanian në daljen e tyre të parë pas inaugurimit (VIDEO) Në paraqitjen e parë publike pas inaugurimit të burrit President, Melania Trump, mund të ketë qenë nervoze. Prandaj,
Zbulohet arsyeja, ja pse Melania u mërzit me Donald Trump gjatë inaugurimit (VIDEO) Një nga momentet më të përfolura gjatë ceremonisë së inaugurimit të Presidentit Trump ishte pjesa ku Donald Trump kthehu
Melanie mërzitet me Trump, çfarë i tha presidenti ditën e inaugurimit? (VIDEO) Gjatë ceremonisë së inaugurimit së presidentit të 45-të të SHBA-ve, Donald Trump, mediet kanë spikatur disa momente të c
Sa i kushtoi kujdesi për paraqitjen e jashtme ditën e inaugurimit Melania Trump (FOTO LAJM) Dita e Inagurimit të premten e kaluar, nuk ishte një ditë e madhe vetëm për presidentin e sapoemëruar Donald Trump, por
Shtëpia e Bardhë: Audienca në inaugurimin e Trump, më e madhja parë ndonjëherë Zëdhënësi i ri i Shtëpisë së Bardhë Sean Spicer, kritikoi përllogaritjen e numrit të pjesëmarrësve në ceremoninë e inaug
Momenti i sikletshëm i Melanie, ja çfarë i punoi djali i saj në ditën e inaugurimit të Trump (VIDEO) Melanie Trump nuk e ka patur aspak të lehtë momentin e saj si Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Pas b
BBC ngatërron titrat gjatë transmetimit të ceremonisë së inaugurimit të Trump (VIDEO) Mijëra njerëz kanë ndjekur ditën e sotme ceremoninë e inaugurimit të Donald Trump. Një prej televizioneve që po transmet
Ja ku ishte Behgjet Pacolli gjatë inaugurimit të Trumpit (FOTO LAJM) Presidenti i AKR-së Behgjet Pacolli në rrjetin social Faceook ka shpërndarë një fotografi ku tregonte vendin në të cilin
Kur lamat dalin në protestë kundër inaugurimit të Trump (FOTO LAJM) Ndërkohë që pothuajse të gjithë kishin marrë me vete pankarta të nderyshme për të protestuar inaugurimin e Trump në Uash
Krahasimi/ Inaugurimi i Obamës në 2009-ën me betimin e sotëm të Trump (FOTO LAJM) Donald Trump është zyrtarisht sot Presidenti i 45-të i Shteteve të Bashkuara. Ai kishte deklaruar se Dita e Inaugur