999 rezultate për

inat

Batuta e vajit tërboi Sindin, Arjan Konomit nuk i del inati dhe thumbon sërish (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” pati një debat shumë të fortë mes Sindit, Mevlanit dhe djalit të ri, Julianit. Ky
Rama del në Rinas për vaksinat: 360 mijë doza i presim nga një vend mik! Kryeminstri Rama po pret ardhjen e dytë të vaksinës Pfizer në aeroportin e Rinasit. Rama gjithashtu ka deklaruar se
Kur fillon vaksinimi anti covid në Maqedoni? Vaksinimi kundër Kovid 19 në shtet do të fillojë të mërkurën (17 shkurt). Të parët që do të vaksinohen janë punonjësi
Pak javë para zgjedhjeve, Basha mbledh për herë të dytë koordinatorët e qarqeve Jemi vetëm pak javë para zgjedhjë, prandaj kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk ka ndërmend që të heqë dorë fusha
COVID-19/ Mjeku lë pa fjalë Ardit Gjebrean: Vaksina nuk të shëron, ka komplikacione! "Nuk ka vaksinë që të shëron, shpëton një herë e mirë dhe vaksinat kanë edhe komplikacione..." Moderatori i njohur Ar
Edhe pse në shekullin 21, ushtarët nxjerrin me krahë makinat nga ngrica (FOTO LAJM) Në disa pamje të publikuara nga ministria e Mbrojtjes, shihen sesi punonjësit e ushtrisë po përpiqën për të lëvizur me k
Maqedonia e Veriut merr dozat e para të vaksinës nga Serbia Maqedonia e Veriut ka pranuar të dielën vaksinat e para kundër COVID-19 që janë donacion nga Serbia. Bëhet fjalë për 4,6
Zaev i zhgënjyer, si e lanë në baltë shtetet që i premtuan vaksina Shtetet fqinje po bëhen gati për dozën e dytë të vaksinës anticovid, ndërsa në Maqedoninë e Veriut nuk dihet se cilat va
Vaksina nuk erdhi, Zaev: 3 shtete duhej të na ndihmonin (VIDEO) Shtetet fqinje po bëhen gati për dozën e dytë të vaksinës anticovid, ndërsa në Maqedoninë e Veriut nuk dihet se cilat va
Dy aksidente në qendër të Tiranës: Makinat marrin përpara motorat Mbrëmjen e sotme kanë ndodhur dy aksidente të njëpasnjëshme pranë zonës së qëndrës në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë m
Kopertinat më tërheqëse të të gjitha kohërave nga ikonat e modës (FOTO LAJM) Nga Britney Spears te Kim Kardashian apo Rihanna keto janë kopertinat me sexy ndër vite te revistave të njohura si Vogue
Zaev tregon datën: Ja kur vijnë vaksinat Fajzer Kryeministri Zoran Zaevi në debatin e sotëm onlajn me Këshillit Atlantik në temë “Maqedonia e Veriut në prag të Evropës”
Sindi shkon provokuese në emision, nxehet Murati: E ke bërë për inatin tim?! Në takimin e tyre pak javë më parë, Murati i tha Sindit se është shumë xheloz dhe nuk do e lejonte të vishej me të shkur
Vaksinat kineze në Maqedoni, detajet e marrëveshjes "top secret" Marrëveshja për furnizim të vaksinave anti kovid u nënshkrua me prodhuesin kinez “Sinofarm”. 200 mijë dozat e para prite
Shtimi i infeksioneve në vend, Rama nuk i del në krah deputetëve: E papëgjegjshme! Pas rritjes dramatike të rasteve me COVID në Shqipëri, kryeministri Edi Rama ka dalë në një konferencë për mediat duke k
10 makinat më të njohura në pronësi të futbollistëve (FOTO LAJM) Nëse keni dëgjuar dikë që thotë, "një nga fëmijët e mi duhet të bëhet futbollist" të sigurohet se ka një arsye pse perso
Rëndohet pandemia në Shqipëri, vaksinat ende nuk po mbërrijnë masivisht Në Shqipëri javën e parë të shkurtit u përkeqësua situata e pandemisë Covid-19. Vdekjet dhe infektimet e reja u rritën n
Pista e MotoGP përfshihet nga një zjarr i fuqishëm (VIDEO) Një zjarri i madh ka përfshirë pistën e garave të MotoGP “Termas de Rio Hondo” në Argjentinë. Zjarri shkumboi plotësisht
"O të vdes motra, do ta marrësh mandatin e tretë se s'bën", Rama batuta me gjirokastriten Kryeministri Edi Rama ka ndaluar ditën e sotme në Gjirokastër ku ka ndaluar për të takuar një grua që e prezantoi si “he
Ursula Von Der Leye pesimiste: Duhet të jemi të përgatitur për çdo mungesë lidhur me vaksinat Bashkimi Evropian, i cili është kritikuar për vonesat në fushatat e vaksinimit për Covid-19, me siguri do të përballet m