999 rezultate për

inat

Ndezi zjarr për të djegur mbeturinat, 69-vjeçari bie mbi të e humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Berat
Bie mbi zjarr 69 vjeçari teksa digjte mbeturinat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat ku një 69-vjeçar ka humbur jetën teksa ishte djegur mbeturinat. Mësohet se v
Vdekja e minatorit në Bulqizë: Arrestohet armatori, procedohet një tjetër Policia ka arrestuar një person teksa ka proceduar një tjetër për vdekjen e minatorit Fiqiri Karaj në Bulqizë. Mësohe
Shtrenjtohet me 25 përqind çmimi i gazit për makinat Çmimi i gazit është shtrenjtuar javëve të fundit si për ata që kanë të instaluar impiante në automjete ashtu edhe për ka
Gurët e zunë brenda galerisë, minatori la pas katër fëmijë Minatori i Bulqizës Fiqiri Karaj humbi sot jetën brenda galerisë së minierës. Karaj humbi jetën për shkak se një sasi
U godit nga një masiv gurësh, gjen vdekjen minatori në Bulqizë Një minator ka gjetur vdekjen në Bulqizë ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një nga galeritë e Zonës D dhe
Aksident i trefishtë në Vorë, makinat bëhen copë njëra pas tjetrës Paraditja e sotme nuk ka qenë e qetë për rrugët në Shqipëri. Pas aksidentit në Elbasan, edhe në afërsi të Vorës ka n
"Jam lypësi më i gjatë në planet", Rama: Presim 360 mijë doza nga AstraZeneca Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë të përjavshme bashkë me Ministren e Ekonomisë Anila Denaj.
Bëri vaksinën anti covid-19, Rama: Kam zhvilluar antitrupa (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme gjendet në Rinas ku po pret 8190 dozat e vaksinave nga Pfizer. Gjatë një konfe
Cila nga makinat po bllokon trafikun? Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë mënyr
Zaev paralajmëron edhe 100 mijë vaksina "Sputnik V" (VIDEO) Sekretari i spitalit të përgjithshëm në Ohër është vaksinuar kundër virusit korona edhe pse sipas autoriteteve, nuk ka q
Momente paniku: Motori i avionit me 231 pasagjerë në bord shpërthen gjatë fluturimit (VIDEO) Një avion Boeing ka shpërndarë mbeturinat mbi një zonë banimi pranë Denver pasi një nga motorët e tij dështoi gjatë ngri
Horrori në Kombinat, e mbijetuara nga familja Jusufi nis punë në shtet Dhjetë muaj më parë këtu në Kombinat Zhaneta dhe Anisa Josifi u vetësakrifikuan, pasi besonin në ringjallje. E vetmja, q
Ramës nuk i del "inati" me Metën, i përgjigjet kritikave për vaksinimin e personaliteteve Kryeministri Edi Rama aktualisht ndodhet në Fier, nga ku edhe po mban një bashkëbisedim me qytetarët. Ndër të tjera a
Kryeministër i vendit?! Rama: Vaksinat m'i dha Ndragheta po mos e bëj muhabet Kryeministri Edi Rama sicc nuk përton, ka replikuar ditën e sotme me komentuesit në Facebook, kryesisht sa i takon vaksi
Antonelës nuk i del inati me Atdheun: Pas sek*it ca do bëni? (FOTO LAJM) Në këtë puntatë të Përputhen, u dha edhe pjesa e tretë e takimit me Atdheut dhe Sarës. Edhe në këtë pjesë, ashtu si e
COVID-19/ Kur do të jenë gati vaksinat për fëmijët dhe adoleshentët? Siç shpjegohet edhe nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, vaksinat kundër Covid-19 nuk mund të merren nën një moshë të
Pasi u mahnitën nga fotoja e pak ditëve më parë, tani fansat inatosen me Kendall (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi një foto nga seti i fundit me motrat e saj për koleksionin e ‘Shën Valentinit’ të të brendshmeve
COVID-19/ Çfarë mund të arrijë vaksina dhe çfarë jo? Pothuasje i gjithë viti i kaluar kaloi me tension për të siguruar vaksinën ndaj COVID-19. Ne mësuam se çfarë janë vaksin
Grekëve nuk u del inati me ushtarët shqiptarë që "turpëruan" ushtrinë greke: U dënuan! Qeveritarët greke ende nuk e kanë kaluar skandalin me ushtarët shqiptarë të cilët vunë në rresht ushtrinë greke dhe vide