999 rezultate për

inat

Shpëtohen 7 minatorë që kishin mbetur të bllokuar nëntokë prej dy javësh (VIDEO) 7 minatorë që ishin bllokuar nën tokë prej dy javësh, janë mundur që të shpëtohen gjatë ditës së sotme, ndërkohë që vijo
Aksident tek "kthesa e vdekjes" në Elbasan: Përplasen makinat, lëndohen dy drejtuesit Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin e rrezikshëm Elbasan-Peqin, në fshatin Paper. Burimet zyrtare bëjnë me dije
Covid-19: Kur do të jenë gati vaksinat për fëmijët dhe adoleshentët? Siç shpjegohet edhe nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, vaksinat kundër Covid-19 nuk mund të merren nën një moshë të
Dikur një yll në kopertinat e revistave, sot ka përfunduar te koshat e mbeturinave Dikur ajo dilte në kopertinat e revistave, por sot ka mbetur e pastrehë dhe kontrollon në koshat e mbeturinave. Loni
Kuvendi miraton marrëveshjen midis qeverisë dhe Pfizer për vaksinën anti-Covid Me 94 vota pro, është miratuar marrëveshja midis qeverisë dhe kompanisë Pfizer, për vaksinat anti-covid që do të vijnë n
6 fakte që nuk i dinit për patatinat E kush nuki pëlqen patatinat? Por ja disa fakte që ju nuk i dinit për to. Ne të gjithë i përlqejmë patatinat, por sa di
Ylli i Barcelonës e pranon: Jemi të katandisur, të inatosur dhe të mllefosur Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann, ka thënë se ai dhe bashkëlojtarët e tij janë të katandisur, të inatosur dhe të
Vaksinat anticovid në Shqipëri, Meta: Duhet transparencë, kjo është trafikim! Presidenti Ilir Meta komentoi në emisionin “Kjo Javë’, në News24, mbërritjen e vaksinës anti-Covid në Shqipëri, para koh
Rama zihet ngushtë: Vaksinat nga Rinasi i sollëm me kuaj dhe i futëm në arka domatesh! "Nga Rinasi në ISHP, i kemi sjellë me kuaj vaksinat dhe i kemi futur në arka domatesh. Unë kam vajtur ditën e hënë kam f
Bëri vaksinën anti-covid live, Rama zbulon nëse kishte apo jo efekte anësore Kryeministri Edi Rama thotë se vaksinat e mbërritura më 11 janar në Rinas, erdhën nga një vend i Bashkimit Evropian.
Pse mbahet i fshehtë shteti që dhuroi vaksinat për shqiptarët? Fico zbulon arsyen Teksa në vendin tonë mbërritën 975 vaksinat e para anti-covid të kompanive Pfizer dhe Biontech, mister ngelet vendi dona
Dalin detaje nga aksidenti i rëndë tek ambasada italiane Janë zbardhur detaje të reja nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme mes dy makinave tek ambasada italiane në T
Aksident i rëndë në Tiranë, makinat bëhen copë tek ambasada italiane (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në kryeqytet. Mësohet se dy mjete janë përplasu
Rama hap frigoriferët, tregon vendin ku janë depozituar dozat e vaksinës Ditën e sotme, kryeministri Rama ka vendosur të tregojë për të gjithë ambientet ku janë depozituar vaksinat në depon far
Pse mbahet sekret shteti që dhuroi vaksinat anti-covid? Manastirliu zbulon arsyen Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e ka lënë mister emrin e vendit që i ka dhuruar Shqipërisë 1000 dozat e par
Nga erdhën vaksinat në Shqipëri? Mjeku nxjerr zbuluar Ramën: I sollën nga Dubai! Vaksinat anti-covid19 nw Shqipwri kanw ardhur nga Dubai. Kwshtu ka deklaruar mjeku i njohur Artan Koni, duke shtuar
Pse duhet të hani mandarina çdo ditë Të gjitha agrumet janë me të vërtetë të shëndetshme për zemrën. Mandarinat janë fruti më i pëlqyer dhe kërkuar në tre
Përmbytje në Fushë Kosovë, makinat mbulohen nga uji në një lagje Në lagjen Dardania në Fushë Kosovë, shiu që ka rënë dje dhe gjatë natës ka shkaktuar mjaft dëme. Shiu i rrëmbyeshëm q
Zbulohen prapaskenat: Vaksinat nga Greqia s’janë dhuratë! Greqia nuk do t’i dhurojë Shqipërisë vaksina, por do të drejtojë mekanizmin e krijuar nga Bashkimi Europian për të shpër
Lojtarët e ekipit spanjoll zbresin nga autobusi për të shtyrë makinat (VIDEO) Moti i keq që ka përfshirë Spanjën ka bërë të papërballueshme kalimin e automjeteve gjatë reshjeve të dendura të dëborës